"Sekundės" archyvo nuotr.

Tarnybas ant kojų sukėlė mįslingi kanistrai degalinėje

Tarnybas ant kojų sukėlė mįslingi kanistrai degalinėje

Neseniai užsitraukusi vairuotojų rūstybę dėl prastų degalų ir sugadintų automobilių, Krekenavos pašonėje esanti degalinė „Šilo gojus“ šįkart pati išsikvietė pareigūnus.

Specialiąsias tarnybas trečiadienio vakarą ant kojų sukėlė pranešimas apie šioje degalinėje aptiktus kanistrus su neaiškios kilmės medžiagomis ir užrašu 367. Apie degalinės teritorijoje nežinia kieno paliktas talpas tarnyboms informavo degalinės darbuotoja.

Atvykę ugniagesiai rado 7 sandariai užsuktos plastikinės talpas po 20 litrų su neaiškios kilmės skysto pavidalo medžiaga. Ugniagesiai aptvėrė talpas „Stop“ juosta, naudojant dujų analizatorių atlikus žvalgybą, rodmenys neviršijo leistinų normų – užfiksavo kanistruose esant lakias medžiagas.

Apie įvykį informuotas Panevėžio rajono savivaldybė.

Jos civilinės saugos specialistas Aivaras Valantiejus „Sekundei“ patvirtino, jog pavojus nei žmonėms, nei aplinkai nebuvo kilęs.

Visgi mįslingai degalinėje atsiradusių talpų istoriją narplioja Panevėžio policija. Jos atstovas ryšiams su visuomene Tadas Martinaitis teigė, jog gautas degalinės savininko pareiškimas ir šiuo metu tiriamos aplinkybės, kam priklauso degalinės teritorijoje aptiktas radinys.

Tai jau antras policijos pradėtas tyrimas, susijęs su šia degaline. Mažiau nei prieš mėnesį „Šilo gojus“ išgarsėjo per visą Lietuvą dėl vairuotojams vietoje degalų parduoto neaiškaus drumzlino skysčio.

„Šilo gojaus“ degalinėje prie Krekenavos į savo transporto priemonių bakus pylę dyzelino vairuotojai vėliau keikė pardavėjus, mat tokio marmalo „paragavę“ automobiliai geso vienas po kito.

Tąkart nukentėjusieji pasakojo, jog juos labiausiai papiktino ne tai, kad tenka tvarkyti automobilius, bet kad apie masiškai sugadintą turtą informavę degalinės darbuotojus nesulaukė jokios reakcijos. Neaiškios kilmės skysčiu degalinėje ir toliau buvo prekiaujama, kol neįsikišo policijos pareigūnai, neatlaikę nukentėjusiųjų skambučių į Bendrąjį pagalbos centrą lavinos.

Į policiją dėl užpylus neaiškių degalų sugadintų automobilių kreipėsi net trylika vairuotojų. Dėl šio įvykio pareigūnai iki šiol atlieka tyrimą.

Susisiekti su kelias degalines Panevėžio bei Kupiškio rajonuose turinčios bendrovės „Šilo gojus“ direktoriumi žurnalistams nepavyko. Viešai skelbiamas jo mobilaus telefono numeris nuolatos išjungtas. Kitų degalinės kontaktų nepateikiama.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų