Susitikime su Lietuvos futbolo federacijos atstovais tartasi dėl galimybės pasaulio salės futbolo čempionatą organizuoti Panevėžyje. Panevėžio savivaldybės nuotr.

Tariamasi dėl pasaulio salės futbolo čempionato Panevėžyje

Tariamasi dėl pasaulio salės futbolo čempionato Panevėžyje

FIFA Tarybai nusprendus 2020 metų pasaulio salės futbolo (futsal) čempionatą surengti Lietuvoje, Panevėžys siekia, kad pasaulinio lygio varžybos vyktų šiame mieste.

Mero pavaduotojas, laikinai einantis mero pareigas, Aleksa Varna, Sporto skyriaus vedėjas Justinas Jasiukaitis ir Panevėžio apskrities futbolo federacijos prezidentas Darius Butkus susitiko su Lietuvos futbolo federacijos prezidentu Tomu Danilevičiumi, generaliniu sekretoriumi Edgaru Stankevičiumi ir viceprezidentu, salės futbolo asociacijos prezidentu Vidmantu Butkevičiumi.

„Susitikimo metu aptarėme pasaulio salės futbolo čempionato vykdymo Panevėžyje galimybes, taip pat išreiškėme pageidavomą dažniau Panevėžyje matyti ir Lietuvos futbolo rinktinę. Federacijos vadovai teigimai žiūri į mūsų pasiūlymus, tikimės, kad į juos bus atsižvelgta“, – sako A. Varna.

Rengti čempionatą pretendavo keturios valstybės: Lietuva, Iranas, Japonija ir Naujoji Zelandija. Čempionatas po 24 metų grįžta į Europą ir vyks 2020 m. rugsėjo 12 – spalio 4 dienomis Lietuvoje.

Pasak J. Jasiukaičio po rekonstrukcijos Panevėžio Aukštaitijos stadionas taps didžiausiu stadionu Lietuvoje, galinčiu talpinti 6700 žiūrovų. „Mes įsigijome naują stadiono švieslentę, atnaujinsime veją ir mūsų stadionas taps didžiausiu Lietuvoje. Tai bus puiki vieta rungtyniauti mūsų šalies futbolo rinktinėms“, – sakė J. Jasiukaitis.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų