Tamsa paslėpė juodus darbelius

Tamsa paslėpė juodus darbelius

Prie tamsos daugiau drąsos – šis posakis tinka ne tik įsimylėjėliams, bet ir piktų kėslų turintiems asmenims. Šeštadienio vėlų vakarą ir naktį nuo chuliganų ir plėšikų nukentėjo net keli panevėžiečiai.

63-ejų panevėžietė apie pusę šešių ryto kreipėsi į pareigūnus ir pranešė, kad ją viešoje vietoje, Vilniaus gatvėje apiplėšė. Kaip pasakojo moteris, ji sėdėjo ant suoliuko, kai netikėtai prie jos priėjo jaunuolis, į akis papurškė dujų ir pagrobė rankinę. Nukentėjusioji nuostolį įvertino 20,73 euro.

Be rankinės liko ir 79-erių senolė. Moteris pranešė, kad šeštadienį apie pusę vienuoliktos vakaro jai einant pėsčiųjų taku K. Paltaroko gatve iš nugaros pusės pribėgo jaunuolis, iš rankų ištraukė rankinę ir pasišalino. Močiutė patyrė 103 eurų nuostolį.

Nakties metu chuliganai stipriai suniokojo ir 38-erių panevėžietės automobilį „Toyota Corolla“. Tik tai moteris pastebėjo anksti ryte, atėjusi prie automobilio, palikto Nemuno gatvėje. Chuliganai pasidarbavo iš peties: pradurtos visos keturios automobilio padangos, išdaužtas automobilio kairės pusės priekinių durų lango stiklas, suskilęs kairės pusės galinių durų lango stiklas ir galinis automobilio stiklas. Nuostoliai siekia 650 eurų. Aiškinamasi, kam užkliuvo panevėžietės turtas.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų