T. Markelevičiaus nuotr.

Švenčių pasekmės – neblaivūs keliuose

Švenčių pasekmės – neblaivūs keliuose

Nors tuoj ir Trys Karaliai, panašu, kad kai kurie tautiečiai vis dar švenčia Naujuosius metus. Penktadienio vakarą policijos pareigūnai prie vairo sulaikė girtutėlę jauną moterį, o kiek vėliau įkliuvo ir neblaivus avariją sukėlęs vyriškis.

Maždaug apie 17.14 val. Panevėžyje, Senamiesčio g., policijos pareigūnai sustabdė automobilį „Seat Ibiza“ vairuojančią 45-erių Panevėžio rajono gyventoją. Apie tai, kad vairuotoja galimai yra neblaivi, policiją informavo pilietiški panevėžiečiai, pamatę pavojingai miesto gatvėmis manevruojantį automobilį. Netrukus įtarimai pasitvirtino – į alkoholio matuoklį moteris pripūtė 3,03 prom. alkoholio.

Savo kelionę ji baigė areštinėje, o automobilis buvo nuvežtas į policijos sulaikytų automobilių saugojimo aikštelę. Moteriai gresia ne tik baudžiamoji byla, bet ir netekti savo transporto priemonės.

Po kiek laiko policijos pareigūnai gavo pranešimą apie smulkią avariją Statybininkų gatvėje – čia susidūrė „Toyota“ ir „Volkswagen“. Nors niekas nenukentėjo ir būtų pakakę užpildyti eismo įvykio deklaraciją, „Toyota“ vairuotojų kilo įtarimas, kad avarijos kaltininkas „Volkswagen“ vairuotojas gali būti neblaivus. Važiuodamas atbuline eiga jis atsitrenkė į tik prieš kelias dienas iš salono pirktos „Toyota“ buferį ir jį apgadino. Patikrinus abiejų vairuotojų blaivumą, paaiškėjo, kad VW vairuotojas yra neblaivus – jam nustatytas 0,81 promilės girtumas. Pirminiais duomenimis, vyras jau anksčiau yra įkliuvęs prie vairo neblaivus, tad ilgam teks atsisveikinti su teisėmis, teismas gali konfiskuoti ir jo mašiną. Be to, teks susimokėti ne tik baudą, bet ir padengti „Toyota“ remonto išlaidas.

Dar vienas neblaivus vairuotojas įkliuvo šeštadienį paryčiais Klaipėdos gatvėje. Pro šalį einantys gyventojai pastebėjo,kad BMW automobilyje užvestu varikliu keleivio vietoje guli vyras. Į beldimą ir kitus garsus jis nereagavo, tad buvo baiminamasi, kad vyrui sutriko sveikata. Tačiau atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad jaunas vyras tik kietai miegojo, mat buvo neblaivus. Kadangi vyras sėdėjo keleivio vietoje, pareigūnai šį tik perspėjo nebandyti sėsti prie automobilio vairo. Tačiau panevėžiečiui šie perspėjimai buvo nė motais – po kiek laiko jis nusprendė, kad laikas važiuoti namo. Tačiau netoliese jo laukė policijos ekipažas. Vyriškiui nustatytas 1,61 promilių girtumas, išsimiegoti jam teko ant areštinės gultų.

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų