Šv. Valentino diena kitaip: meilė skirta nepasiturintiems

Šv. Valentino diena kitaip: meilė skirta nepasiturintiems

Vasario 14-ąją, Šv. Valentino, įsimylėjėlių dieną, Panevėžio apskrities policijos darbuotojai paminėjo netradiciškai – bendruomenės pareigūnai ir policijos bičiulis Amsis, nešini suruoštais lauknešėliais, vyko į svečius pas sunkiai besiverčiančias šeimas.

Visos Panevėžio apskrities policijos darbuotojai pasidalijo savo su meile ruoštomis gėrybėmis žiemai, dovanėles puošė, rašė linkėjimus ir gražius žodžius.

Darbuotojai noriai ir aktyviai dalyvavo šioje akcijoje, išradingai puošė pačių virtų uogienių ir konservų stiklainius. Visi lyg susitarę sakė, kad smagu pasidalyti ir tokiu šiltu dėmesiu pradžiuginti tuos, kuriems labiausiai reikia pagalbos, – gėris juk visada sugrįžta gėriu!

Aplankytos šeimos buvo maloniai nustebintos ir dėkojo už nuoširdžią pagalbą. Vaikučiai linksmai šnekučiavosi su atvykusiais pareigūnais, kalbėjosi apie meilę ir gėrį. Mažieji gavo ir specialiai jiems paruoštų dovanėlių, mokyklinių reikmenų, atšvaitų, kad visada būtų saugūs eismo dalyviai.

Atsisveikindami pareigūnai linkėjo, kad taip gražiai prasidėjusi meilės diena būtų jauki ir suburtų visą šeimą, paskatintų pasakyti gerą žodį, komplimentą, meilės prisipažinimą.

Galerija

Komentarai

  • O mane vemti varo tokios atrakcijos…Kodėl?Todėl, kad žmonės išmoko būti bejėgiški, kam rūpintis patiems, jei aplink juos šokinėja visi kas tik gali, jie juk neatsakingi už nieką.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų