Susigundė elnio ragais

Susigundė elnio ragais

Nei užraktų, nei ribų vagims nėra. Namuose nuo jų neapsaugo kiemo vartai, durys, spynos, o gatvėje net dviračiu važiuodamas gali būti apiplėštas.

Ilgapirščių įžūlumą patyrė ir 72 metų panevėžietė. Pirmadienį apie 15 valandą šiai moteriai važiuojant dviračiu J. Jablonskio ir Stoties gatvių sankryža prie jos prišoko trys nepažįstami jaunuoliai ir pagrobė rankinę. Patirtas daugiau kaip 106 eurų nuostolis.

Vagys neaplenkė ir kitos panevėžietės. Nuvykusi į sodybą Rokiškio rajone moteris rado išlaužtas namo duris. Matyt, nieko tinkamo neradę, įsilaužėliai pasitenkino tuo, kas pasirodė vertingiausia, – griebė elnio bei trijų stirninų ragus ir elektrinį medsukį.

Kita panevėžietė pirmadienį nuvykusi į jai priklausantį namą Biržuose pamatė, jog išlaužti kiemo vartai, išdaužtas verandos stiklas. Į vidų patekę vagys pasidarbavo iš peties – buvo sudaužyti namų apyvokos daiktai, išversti drabužiai, išvartyti baldai, sulaužytos spintos durys. Ne radę, ko ieškojo, vagys išnešė alkoholinius gėrimus, o iš rūsio –  dešimt stiklainių uogienės.

Didelį nuostolį patyrė ir Pasvalio rajono Titkonių kaimo gyventojas. Iš jo namų pavogta 6050 eurų. Iš 36 metų panevėžietės vagys nugvelbė piniginę su 1135 eurais.

Apšvarintas ir Kupiškio rajono Virbališkių kaimo gyventojas. Vagys įsibrovė į jam priklausančią fermą ir iš ten stovinčių traktorių pavogė įvairių dalių.

Panevėžyje iš Vešetos gatvėje stovinčio automobilio „VW Passat“ išdaužus durų lango stiklą buvo  pavogta multimedija. Nuostolis – 900 eurų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų