Sumušė dėl aštuonių eurų

Sumušė dėl aštuonių eurų

Žolinė vienam Biržų gyventojui baigėsi ligoninėje. Apie 16 val. į jo namus užsukęs nepažįstamasis pradėjo iš šeimininko reikalauti pinigų.

78-erių biržietis agresyviai nusiteikusiam įsibrovėliui nesutiko duoti pinigų, tad šis kumščiu šeimininkui trenkė į veidą ir, pačiupęs padėtus 8 eurus, pasišalino.

Atvykę greitosios medicinos pagalbos medikai nukentėjusį pristatė į Biržų ligoninės priėmimo skyrių, kur vyrui susiūtas prakirstas antakis, vėliau paleistas gydytis į namus. Nusikalstamos veikos padarymu įtariamas 51-erių vyras sulaikytas.

Per Žolines viena panevėžietė neteko savo mobiliojo telefono. 26-erių moteris pranešė, kad apie 8.30 val. parduotuvėje, esančioje Vasario 16-osios g., pagrobtas jai priklausantis mobilaus ryšio telefonas. Pavogtą turtą mergina įvertino 405 eurais.

Nuo ilgapirščių nukentėjo ir 29-erių panevėžietis. Vyras antradienio rytą, apie septintą valandą, atėjęs prie savo automobilio Audi A6“, kuris stovėjo Kniaudiškių g., pastebėjo, kad pavogti du priekinių žibintų plovimo dangteliai, kurių vertė 100 eurų, bei 100 eurų kainuojančios dešinės pusės priešrūkinio žibinto grotelės. Nuostolis siekia 200 eurų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų