Sumušė alaus bare

Sumušė alaus bare

Vieta, kur alkoholis liejasi laisvai, dažnai būna padidintos rizikos zona. Vienas panevėžietis tuo įsitikino apsilankęs alaus bare, esančiame Stoties gatvėje.

Sekmadienį 40-metis vyras policijai pranešė, kad apie 9 val. Stoties g. esančiame alaus bare jį sumušė nepažįstamas vyriškis. Ligoninėje jam nustatyta pakaušio žaizda, apatinio žandikaulio lūžimas. Sutvarsčius žaizdas jis išleistas gydytis į namus.

Nuo agresyviai besielgiančio vyriškio nukentėjo ir policijos pareigūnas. Sekmadienį apie 15.25 val. Pasvalio r., Sabonių k., Tuopų g., 44-erių vyras, įtariamas padaręs administracinį nusižengimą, sulaikomas pasipriešino pareigūnams. Tyčia sudavė rankomis du smūgius vyriausiajam patruliui į kairę ranką ir sužalojo kairės rankos bevardį pirštą.

Panaudojus kovinių imtynių veiksmus, elektros impulsinį prietaisą ir antrankius vyras sulaikytas. Dėl sužaloto piršto patrulis kreipėsi į Pasvalio ligoninės priėmimo skyrių, jam nustatytas stiprus kairės rankos bevardžio piršto sumušimas, pirštas įdėtas į įtvarą. Pareigūnas tarnybą vykdo toliau.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų