Sulaikytas naminukės mėgėjas

Sulaikytas naminukės mėgėjas

2018-uosius metus Lietuva pasitiko įsigaliojus naujoms Alkoholio kontrolės įstatymo pataisoms. Pirkėjų įpročius pakeitė ir sutrumpintas laikas, kada galima prekiauti alkoholiu. Parduotuvėse įsigyti alkoholio galima tik nuo 10 iki 20 val. pirmadieniais–šeštadieniais, o sekmadieniais šis laikas dar trumpesnis – iki 15 val.

Tačiau piliečiai randa galimybių, kaip „apeiti“ įstatymą. Naminio pilstuko gamintojų ir platintojų pareigūnai visada aptikdavo, reaguodami į visus pranešimus apie alkoholio vartojimo, įsigijimo ar pardavimo pažeidimus.

Vakar, 2018-06-05, Rokiškio r., Juodupės mstl., Sodų g., vyro (gim. 1958 m.) gyvenamajame name, rasta viena plastikinė 20 l talpa su bespalviu skysčiu (apie 15 l), viena plastikinė 2 l talpa su bespalviu skysčiu ir 40 vnt. pakelių cigarečių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis, 5 vnt. pakelių ir 15 vnt. cigarečių su Ukrainos Respublikos banderolėmis. Įtariamasis sulaikytas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų gaminimo. (LR BK 201 str. Neteisėtas naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimas, laikymas, gabenimas ar realizavimas).

Policija primena, kad vartodami alkoholį rizikuojate ne tik savo sveikata, savo ir šeimos gerove, tačiau primena, kad nelegali alkoholio gamyba užtraukia ir nemenką baudžiamąją atsakomybę.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų