Sukčiai metė naują jauką – plinta melagingi „Sodros“, VMI pranešimai

Sukčiai metė naują jauką – plinta melagingi „Sodros“, VMI pranešimai

Policija perspėja gyventojus dėl melagingų „Sodros“, Valstybinės mokesčių inspekcijos ir „Swedbank“ pranešimų apie išmokas.

Informacijos iš žmonių apie tokius laiškus pareigūnai sulaukė nuo praėjusios savaitės pabaigos.

Policija perspėjimu pasidalino feisbuke, paviešinusi ir tariamus „Sodros“, VMI bei „Swedbank“ laiškus.

Neva „Swedbank“ ir VMI telefonu atsiųstose trumposiose žinutėse pranešama apie kelių šimtų eurų perlaidą, kurią esą gavėjas privalo skubiai išsigryninti.

Melagingame „Sodros“ vardu sukčių atsiųstame pranešime perspėjama, jog gavėjas turi atlikti tam tikrą veiksmą, kad pasiimti nurodytą sumą.

„Būkite atidūs, sukčiai! Jei gavote tokias ar panašaus pobūdžio žinutes, ar pranešimus, nespauskite nuorodų ir neatidarinėkite jų“, – gyventojus įspėja policija.

Apie sukčių atakas perspėjo ir „Sodra“. Apgavikai siuntinėja elektroninius pranešimus, kuriuose raginama spausti aktyvias nuorodas ir sumokėti įmokas arba susigrąžinti permokas, deklaruoti pajamas. Nieko bendro su „Sodra“ šie pranešimai neturi.

„Įtartiną laišką gavę gyventojai jo tikrumą gali patikrinti keliais būdais. Bet kuris į elektroninį paštą atsiųstas pranešimas taip pat atsiduria ir asmeninėje „Sodros“ paskyroje gyventojui arba draudėjui. Taip pat kilus įtarimų galima su mūsų specialistais susisiekti tel. 1883 ir pasitikslinti. Kviečiame gyventojus būti budrius ir neskubėti atidaryti nuorodų“, – aiškino „Sodros“ valdybos Klientų aptarnavimo valdymo skyriaus vedėjas Evaldas Mikutis.

„Sodra“ ragina gyventojus nepasitikėti sukčiais ir pastebėjus įtartiną informaciją ją pasitikrinti bei nedelsiant pranešti policijai.

Komentarai

  • Ir as gavau 2 tokius laiskus

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų