"Sekundės" archyvo nuotr.

Sudegė automobilis, pastatą pavyko išgelbėti

Sudegė automobilis, pastatą pavyko išgelbėti

Savaitgalį Aukštadvario kaime, Panevėžio rajone, sudegė lengvasis automobilis, tačiau nelaimė galėjo baigtis dar blogiau.

Šeštadienio vakarą, apie 21.51 val., ugniagesiai gelbėtojai gavo skubų pagalbos prašymą – Panevėžio rajone užsidegė transporto priemonė. Atvykus pareigūnams, atvira ugnimis liepsnojo „Ford Galaxy“. Numalšinus gaisrą paaiškėjo, kad automobilis nebepataisomas – sudegė visos degios detalės.

Tačiau nelaimė galėjo būti dar didesnė – ugnis nuo transporto priemonės jau buvo persimetusi ant šalia, vos už metro, buvusio mūrinio, iš dalies medžiu apkalto ūkinio pastato. Šis taip pat pradėjo degti, bet ugniagesiai statinį spėjo išgelbėti.

Komentarai

 • Sveiki visi,

  Ar susiduriate su kai kuriais finansiniais sunkumais ir reikia finansinės pagalbos? Ar esate skoloje? Reikia finansinės pagalbos, kad galėtumėte sumokėti savo skolą ir susitikti su savo asmeniniais poreikiais? Pasikonsultuokite su „Union Capital Investment“ ir galutinai išspręskite savo finansines problemas. Mes suteikiame paskolas labai žemomis palūkanų normomis, mes galime jums padėti su paskola.

  Susisiekite su mumis dabar: unioncapitalinvestment.org@gmail.com
  ir būkite vienas iš tų, kurie pateikia savo patikimų paslaugų teikiamą naudą.
  ,,

  • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų