Stebuklinga meilės dieta

Stebuklinga meilės dieta

Tikriausiai ne kartą teko girdėti apie afrodiziakus – produktus, kurie stebuklingu būdu sužadina geismą. Na nejaugi jūs iš tikro tikite, kad suvalgius 200 g braškių prieš seksą gali pasikeisti jūsų pojūčiai?

Dar senovėje tam tikriems produktams buvo priskiriama savybė veikti žmogaus libido.

Raganosio ragas, šokoladas, austrės įvairiais laikais buvo laikomi produktais, stiprinančiais geismą. Tačiau dabar mokslininkai skeptiškai žiūri į tai, kad vienas ar kitas produktas gali turėti įtakos mūsų jausmams sekso metu. Spręskite patys: labai dažnai stebuklinga galia būdavo priskiriama afrodiziakams tik todėl, kad jie išoriškai primena vyriškus arba moteriškus lytinius organus – agurkai, bananai, austrės…

Tačiau nereikia manyti, kad afrodiziakai visiškai beverčiai. Jie turi dvi puikias savybes, tai pripažįsta ir šiuolaikiniai seksologai.

Pirmoji – savitaiga. Jei su mylimuoju suvalgėte šviežių braškių, užgėrėte jas šampanu ir nė sekundės neabejojate poveikiu, tai jis ir bus. Ir jūsų pojūčiai bus ryškūs ir nauji. Tiesa, daugiau dėl psichologinio nusiteikimo.

O kita savybė ta, kad daugeliui žmonių (ir vyrų, ir moterų) afrodiziakai teikia pasitikėjimo savo jėgomis ir grožiu. Taip moterys jaučiasi apsivilkusios naują suknelę ar prašmatnius apatinius. Kai žmogus pasitiki savimi, atitinkamai elgiasi, ir į jį iš tikro atkreipia dėmesį.

Jeigu kokiam nors mokslininkui pavyktų atrasti gamtinę medžiagą, kuri staigiai sukeltų geismą, tai būtų tikras perversmas moksle. Kol kas taip neatsitiko, tačiau seksologai mano, kad žmogaus mityba ir libido yra glaudžiai susiję.

Jei tinkamai maitinatės ir gerai jaučiatės, tai ir seksualinis jūsų gyvenimas bus puikus. Jei pirmenybę teikiate sunkiam maistui, organizmas daug jėgų eikvoja jam virškinti, o seksui energijos lieka mažiau.

Moksliniai tyrinėjimai įrodo, kad kai kurie produktai, tradiciškai laikomi afrodiziakais, iš tikro turi aktyvių medžiagų. Pavyzdžiui, braškės turi medžiagų, greitinančių kraujo cirkuliaciją. Tiesa, jų pernelyg mažai, kad garantuotų vyrui, kenčiančiam nuo lytinės disfunkcijos, erekciją.

Tam tikros maisto medžiagos gali stiprinti libido. Aktyviam seksualiniam gyvenimui labai svarbūs vitaminai A, B, C, o vitaminas E tiesiog būtinas.

Endokrininę sistemą silpnina stresai, griežtos dietos, miego trūkumas. Vadinasi, jei norite patirti malonumą lovoje, vargu ar verta pasikliauti austrėmis ir šampanu likus kelioms minutėms iki sekso. O štai sveikas gyvenimo būdas – tikras afrodiziakas, galintis sustiprinti potraukį.

Kuo naudingas seksas

Jūs lieknėjate

Per 30 minučių aistringo sekso sudega apie 100 kilokalorijų. Kuo daugiau galvojate apie seksą, tuo mažiau sukate galvą dėl valgio.

Labiau pasitikite savimi

Kas gali turėti didesnę įtaką savęs vertinimui nei žinojimas, kad jūsų kūnas teikia vyrui malonumą.

Stiprinate vidinius raumenis

Sekso metu intensyviai dirba gilieji dubens raumenys, o kuo labiau jie išvystyti, tuo didesnis malonumas orgazmo metu.

Stiprėja imunitetas

Besimylėdami partneriai apsikeičia mikrobais ir bakterijomis, tai stiprina abiejų imunitetą. Dar daugiau – mokslininkai nustatė, kad orgazmo metu ląstelių, kovojančių su infekcijomis, padaugėja du kartus.

Geriau miegate

Sekso metu organizme išsiskiria didelis kiekis oksitocino ir prolaktino, o būtent šie hormonai reguliuoja nuovargį. Dėl to jūs atsipalaiduojate ir gerai miegate.

Atsikratote galvos skausmo

Pamirškite pasiteisinimą „labai skauda galvą“. Nustatyta, kad moterims, kurios reguliariai užsiima seksu ir patiria malonumą, migrenos priepuoliai tampa retesni ir gerokai silpnesni.

Jūsų vyras ilgiau gyvens

Jeigu vyras seksu užsiima tris kartus per savaitę, 50 proc. sumažėja širdies priepuolio rizika ir beveik 30 proc. – prostatos vėžio rizika.

Jauniau atrodote

Moterys, užsiimančios seksu daugiau nei 3 kartus per savaitę, atrodo daug jauniau už savo bendraamžes. Gydytojai aiškina, kad sekso metu pagerėja kraujo cirkuliacija, o tai labai gerai odai. Be to, išsiskiria medžiagų, didinančių viso kūno ir veido raumenų standumą.

Lengviau ištversite menopauzę

Gydytojai tvirtina, kad gyvenančios aktyvų seksualinį gyvenimą moterys rečiau kenčia nuo karščio priepuolių, nes jų estrogeno lygis daug aukštesnis nei tų, kurios susilaiko nuo sekso.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų