Stabdant autobusą susižalojo keleivė

Stabdant autobusą susižalojo keleivė

Ketvirtadienį Smėlynės gatve autobusu važiavusiai keleivei netikėtai teko pakeisti planuotą išlipimo vietą ir kelionę baigti ligoninėje.

Čia 51-erių moteris atsidūrė po to, kai autobuso vairuotojas staiga stabdė, pamatęs su garsiniais bei šviesos signalais iš kiemo išvažiuojantį greitosios medicininės pagalbos automobilį. Manevro metu moteris griuvo ir susižalojo. Medikai jai nustatė galvos ir veido sumušimus.

„Galbūt šiuo atveju kaltas tiek vairuotojas, tiek ir pati keleivė. Autobusas buvo ką tik pajudėjęs iš stotelės ir jo greitis nebuvo didelis. Pasirodė greitosios automobilis, teko staigiai stabdyti. Moteris tuo metu ėjo link sėdėjimo vietos ir tikriausiai saugiai nesilaikė“, – situaciją komentavo Panevėžio autobusų parko generalinis direktorius Rimantas Petukauskas.

Autobuso vairuotojas, anot jo, jau dešimt metų dirba įmonėje ir iki šiol į panašias situacijas nebuvo pakliuvęs.

Nemalonumų tą pačią dieną sulaukė ir Ukmergės gatvėje automobilį „Peugeot“ vairavusi panevėžietė. Važiuodama vienpusio eismo gatve, nereguliuojamoje vietoje, kur galioja ženklas „gyvenamoji zona“, nepastebėjo ir kliudė gatve ėjusią pėsčiąją. 68-erių moteriai lūžo kairysis žastikaulis.

Pasvalio rajonų gyventojas girtas vairavo traktorių, jo nesuvaldė, nuvažiavo nuo kelio ir apvirto. Vyrui alkoholio matuokliu nustatytas 1,60 prom. girtumas, jis sulaikytas.

Girtą vairuotoją policija sustabdė ir Biržų rajone. Vyrui, vairavusiam automobilį „VW Passat“, nustatytas 2,01 prom. girtumas.

Komentarai

  • Kam dar rašote tokius straipsnius. Niekam čia ne įdomu.Kaip pasieki policijos suvetinės metai iš metų miesto autobusuose sužalojami žmones. Visalaiką kalti patys keleiviai.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų