M. Garucko nuotr.

Sporto dienoje karaliavo futbolas (fotogalerija)

Sporto dienoje karaliavo futbolas (fotogalerija)

Sporto dieną „Žemynos“ progimnazijos mokiniai ir pedagogai pažymėjo žaisdami futbolą. Nuo ryto puikiame progimnazijos stadione varžėsi visi šios mokymo įstaigos mokiniai, prižiūrimi mokytojų.

Nuo pirmokų iki aštuntokų, pagal skirtingas amžiaus grupes, iš viso varžėsi virš 500 „Žemynos“ progimnazijos mokinių. Futbolo varžybose kovojo mišrios – mergaičių ir berniukų – komandos.

Padėti organizuoti masinį futbolo renginį atvyko ir penki Futbolo akademijos „Panevėžys“ treneriai bei šios įstaigos vadovas Darius Butkus.

Mokiniai ne tik varžėsi žaisdami futbolą, bet ir kartu su klasių vadovais dalyvavo įdomiose ir emocingose estafečių varžybose.

„Kasmet birželio mėnesį mes pažymime Sporto dieną, kurioje dalyvauja visas kolektyvas. Šį kartą oro sąlygos mus lepino, todėl varžytis stadione buvo tikras malonumas. Šiais metais pagrindinis Sporto šventės akcentas buvo populiariausias žaidimas pasaulyje – futbolas. Pažiūrėkite, kiek daug teigiamų emocijų mokiniams sukelia šios varžybos“, – mintimis su „Sekunde“ dalinosi „Žemynos“ progimnazijos direktoriaus pavaduotojas ugdymui Arūnas Gabrilavičius.

Sužavėtas renginiu buvo ir Futbolo akademijos „Panevėžys“ direktorius Darius Butkus.

„Labai smagu, kad ši mokykla organizuoja tokį šaunų renginį. Kai kurie „Žemynos“ progimnazijos mokiniai jau lanko futbolo treniruotes, o po šios dienos galbūt norinčiųjų treniruotis gretos dar labiau išaugs“, – „Sekundei“ sakė D. Butkus.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų