Šokiais perpinta draugystės pynė

Šokiais perpinta draugystės pynė

Balandžio 14–29 dienomis dainų ir šokių ansamblio „Pynimėlis“ dalyviai lankėsi Turkijoje vykusiame Tarptautiniame Fetijos vaikų festivalyje, kuriame dalyvavo kolektyvai iš Turkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Gruzijos, Makedonijos ir Lietuvos.

Keliaudami autobusu šokėjai pervažiavo Lenkiją, Slovakiją, Serbiją, Bulgariją. Trumpam stabtelėjo ir pasivaikščiojo Vengrijos sostinėje Budapešte. Nuvykę į Turkiją dalyvavo šventinėje eisenoje, pasipuošę tautiniais kostiumais nuotaikingais lietuvių liaudies šokiais pristatė savo šalį, įteikė simbolines dovanas Fetijos miesto vadovams. Gyvendami turkų šeimose vaikai susipažino su jų tautos tradicijomis ir papročiais, susirado draugų, mokėsi bendradarbiauti, padėti vienas kitam ir savarankiškai įveikti iššūkius.

Už neįkainojamą vaikų patirtį ir neišdildomus įspūdžius nuoširdžiai dėkojame dainų ir šokių ansamblio „Pynimėlis“ vadovams Ritai ir Ričardui Bakanauskams, kurie savo darbu sugeba sudominti, uždegti, įkvėpti mokinius, padeda augti ir skleistis asmenybėms. Džiaugiamės vaikams suteikta galimybe atstovauti savo Tėvynei – tai didelė atsakomybė ir garbė.

Dainų ir šokių ansamblio „Pynimėlis“ vaikų tėveliai

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų