Smagu žinoti apie Lietuvą

Smagu žinoti apie Lietuvą

Šiais metais Panevėžio ,,Šviesos“ specialiojo ugdymo centras mini 60-ies metų sukaktį. Ta proga ir tęsdami tradiciją vėl susitikome viktorinoje „Žinių mūšis. Pažinkime Lietuvą“.

viktorina

 

Renginį organizavo Panevėžio ,,Šviesos“ specialiojo ugdymo centro specialiosios pedagogės metodininkės Sigita Indriekienė, Jovita Matkevičienė, Olga Venislovienė. Susirinkusiuosius pasveikino centro direktorius Petras Leikauskas.
Mokinių komandos iš Ramygalos gimnazijos, Paliūniškio pagrindinės mokyklos, Berčiūnų pagrindinės mokyklos, Pasvalio specialiosios mokyklos bei Panevėžio ,,Šviesos“ specialiojo ugdymo centro susirinko „Čili“ picerijoje, Panevėžio mieste.
Pirmiausia dalyviams buvo pateikta keletas klausimų apie Panevėžio „Šviesos“ specialiojo ugdymo centrą. Paskui vaikai turėjo pasukti galvas ir teisingai atsakyti į įdomius klausimus iš Lietuvos istorijos, muzikos, sporto, geografijos ir kitų sričių. Prisiminėme ne tik iškilias Lietuvos istorines asmenybes, bet ir lietuvių sportininkus, aktorius, rašytojus, įžymias Lietuvos vietas.
Džiaugiamės, kad dalyvių komandos dirbo glaudžiai bendradarbiaudamos, diskutuodamos, kiekvienas stengėsi įsiklausyti į kitų komandos narių nuomonę. Dėkojame komandų vadovams, puikiai parengusiems mokinius viktorinai.
Vaikai žinių mūšyje ne tik pasitikrino savo žinias apie Lietuvą, bet ir sužinojo daugiau. Visos dalyvavusios komandos apdovanotos diplomais ir padėkomis.
Komisijai skaičiuojant taškus, visi gardžiavomės „Čili“ picerijos dovanotomis picomis. Dėkojame direktorei Viktorijai Vrubliauskaitei, veiklos vadovei Rūtai Pečiūraitei ir kitoms „Čili“ picerijos darbuotojoms už sočias dovanas ir už nuoširdų bendravimą, bendradarbiavimą bei pagalbą.
Malonu, kad renginys tampa tradiciniu ir skatina vaikus mokytis, domėtis, pažinti.

Jovita Matkevičienė, Olga Venislovienė, Sigita Indriekienė
Specialiosios pedagogės metodininkės

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų