Smaginosi daužydamas automobilius

Smaginosi daužydamas automobilius

Mažiausiai keturi panevėžiečiai ketvirtadienį patyrė nemenkų nuostolių, chuliganui iš eilės niokojus jo kelyje pasitaikiusius automobilius. Jaunas vyras agresiją išliejo daužydamas automobilių stiklus ir lankstydamas variklio dangčius bei stogus.

Savo automobilį „Ford Focus“, stovėjusį Molainių g., sudaužytu priekiniu stiklu apie 8.17 val. pastebėjo 52-ejų panevėžietis. Išdaužtą stiklą vyras vertino 300 eurų.

Toje pačioje gatvėje suniokotas ir dar vienas automobilis – chuliganas sudaužė automobilio „Hyundai i30“ priekinį stiklą ir sulankstė stogą. Nuostolis siekia 1 000 eurų.

Tą pačią dieną, apie 11.33 val., 46-erių vyras pranešė, kad Savitiškio g., priėjęs prie automobilio „Audi A4“, pastebėjo, kad išdaužtas galinis automobilio stiklas. Nuostolį vyras įvertino 180 eurų.

Popietę, apie 13.20 val., policija sulaukė dar vieno pranešimo apie nuniokotą transporto priemonę. 47-erių panevėžietis Klaipėdos g., priėjęs prie automobilio „VW Jetta“, pastebėjo, jog išdaužtas priekinis stiklas, sulankstytos dešinės pusės galinės durelės, sugadintas variklio dangtis. Nuostolis tikslinamas. Netrukus policija sulaikė ir 22-ejų įtariamąjį.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų