Stilizuotas ąžuolas, pražydęs Lietuvos vėliavos spalvų širdelėmis – dovana savo valstybingumo šimtmetį švenčiančiai Lietuvai.

Širdžių šilumą sudėjo į ąžuolą

Širdžių šilumą sudėjo į ąžuolą

Artėjant išskirtinei šventei – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, daugėja originalių sveikinimų savo šaliai.

Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokykloje išdygo neįprastas medis – stilizuotas ąžuolas, pražydęs žalios, geltonos ir raudonos spalvos širdelėmis. Tokią neįprastą dovaną šimtmetį švenčiančiai Lietuvai nusprendė dovanoti floristikos besimokančios panevėžietės.

Kaip pasakojo viena iš šios idėjos sumanytojų Vaida Januškevičienė, lietuviai darbštūs ir kūrybingi žmonės, tad ir tokią gražią šventę stengiasi paminėti išskirtinai ir originaliai. Lietuvos stiprybės simbolis visuomet buvo ąžuolas, tad panevėžietės nusprendė pagaminti stilizuotą ąžuolą, tik vietoj lapų iš vilnos nuvėlė vėliavos spalvos širdelių – tiek, kiek Lietuva skaičiuoja savo valstybingumo metų.

„Ąžuolas simbolizuoja Lietuvos stiprybę, o širdelės – mūsų meilę savo šaliai. Džiaugiamės, kad gimėme tokiu laiku, kai galime minėti savo valstybės šimtmetį“, – sakė V. Januškevičienė.

Pasak Vaidos, norint suspėti iki vasario 16-osios, teko nemažai paplušėti, kartais ir pavakaroti. Nuovargio būta nemažai, tačiau rezultatas atpirko viską. O dirbti kartu dėl bendro tikslo visuomet smagiau.

„Dovanoti daug smagiau nei gauti. Nors dirbti teko nemažai, tačiau rezultatas džiugina širdį. Ir aplinkiniai, pamatę mūsų darbą, lieka maloniai nustebinti. Džiugu, kad šis valstybingumo simbolis suteikia ne tik teigiamų emocijų, bet ir skatina pasigėrėjimą savo šalimi ir pasididžiavimo jausmą, kad esame lietuviai“, – teigė V. Januškevičienė.

Komentarai

  • o pagal ką galima spręsti, kad čia ąžuolas? Banalus kičas ir tiek.

    • Atsakyti
  • labai skoninga ir originalu. Sveikinu su gražia idėja.

    • Atsakyti
  • Šaunuolės, graži idėja.

  • Labai gražu ir originalu. Puiki dovana Lietuvai

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų