Šimtmetis su gėle: krokų pieva pasodinta

Šimtmetis su gėle: krokų pieva pasodinta

Šiandien Laisvės aikštėje surengta viena valstybės 100-mečio minėjimo akcijų – pievoje pasodinta 3500 krokų svogūnėlių. Talkininkų darbo rezultatus panevėžiečiai turėtų išvysti ankstyvą pavasarį.

Panevėžio miesto savivaldybės ir Dailės galerijos inicijuotoje akcijoje dalyvavo Savivaldybės vadovai, Tarybos nariai, apylinkės teismo, M. Rimkevičaitės paslaugų ir verslo mokyklos, Turizmo informacijos centro, J. Miltinio dramos teatro, Savivaldybės viešosios bibliotekos, teatro „Menas“, Lietuvai pagražinti draugijos Panevėžio skyriaus atstovai, pavieniai žmonės.

Krokų sodinimo akcija – vienas valstybės 100-mečio minėjimo mieste renginių. Panevėžys jau paskelbė, kad šią sukaktį minės originaliai – su gėle. Bendruomenės, įmonės, įstaigos, organizacijos kviečiami puošti miestą, gyvenamąją aplinką. Gėlių žiedai, atributai, simbolika lydės ir būsimus renginius, projektus, iniciatyvas, šventes.

Galerija

Komentarai

  • Dėkui už gražią idėją. Būtų gražu, kad ne tik centre, bet daugiabučių ir privačių namų gyventojai, augintų gėles prie namų. Važiuoju per Lietuvą ir matau, kaip gražiai tvarkosi, žydi gėlės mažuose miesteliuose. Bet Panevėžys šiuo atžvilgiu truputį apsileidęs.

  • ,kad reikia puosti gelynais.Pastebiu kad ,ypac po renovacijos namu kiemai nykus.Tik zalia veja ir viskas.Atrodytu,kad ten zmones negyvena.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų