Siekti rekordo – su knyga

Siekti rekordo – su knyga

Panevėžio bibliotekos jau rengiasi valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejui ir kviečia dalyvauti gražioje skaitymo akcijoje „100 knygų – ne riba“.

„Kiekvienos bibliotekos tikslas skatinti žmones neapleisti knygų ir skaitymo. O artėjant gražiai istorinei datai  kilo idėja pakviesti panevėžiečius dalyvauti skaitymo rekordo siekime“, – „Sekundei“ sakė Šiaurinės bibliotekos vedėja Lina Dubauskienė.

Vedėjos teigimu, didžiausias noras į skaitymo pasaulį įtraukti jaunimą ir moksleivius, kuriuos vis labiau užvaldo šiuolaikinės technologijos. Siekiama atkreipti jų dėmesį į lietuvių literatūrą, kuri kartais nepelnytai pamirštama.

Bibliotekos paskelbtos akcijos tikslas – per metus perskaityti 100 lietuvių autorių knygų. Tiek suaugusieji, tiek mažieji skaitytojai knygą ir jos autorių gali pasirinkti pagal savo norą. Tačiau svarbiausia, jog kiekvienas norintis dalyvauti akcijoje „100 knygų – ne riba“, pirmiausia turėtų užsiregistruoti telefonu 845463957.

Registracija reikalinga tam, jog  Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos padalinių darbuotojos žinotų, kiek knygų per metus įveikė skaitovai ir kas priartėjo prie išsvajotojo šimtuko.

„Įveikti šimtą knygų asmeniui per metus, nėra paprasta užduotis“, – šypsosi L. Dubauskienė.

Aktyviausi panevėžiečiai bus apdovanoti vertingomis knygomis. Taip pat įsteigti ir du papildomi prizai – USB atmintinės.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų