Siautėja automobilių vagys

Siautėja automobilių vagys

Iš peties darbuotis automobilių vagys pradėjo dar prieš savaitgalį.

Penktadienį apie 7 val. į policiją kreipėsi panevėžietis ir pranešė, kad Švyturio gatvėje buvo išdaužtas jo „Mercedes-Benz“ galinis dešinės pusės mažasis stiklas, sugadintos priekinės dešinės pusės durys. Automobilio salone šeimininkas pasigedo multimedijos valdymo mygtuko ir jos kortelių skaitytuvo. Nuostolis – 350 eurų.

Segtuvo, kuriame buvo įvairūs dokumentai, neberado ir panevėžietis savo automobilyje „BMW 330 D“. Šis stovėjo daugiabučio namo kieme, Molainių gatvėje. Vagys į mašiną įsibrovė išdaužę jos durų lango stiklą.

Tą pačią dieną buvo aplaupytas Kniaudiškių gatvės gyventojo automobilis „Volvo XC90“. Savininkas pastebėjo, kad ant transporto priemonės nebėra priekinių apdailos grotelių. Nuostolis – 300 eurų.

Visą automobilį Piniavoje prarado Kupiškio rajono gyventojas. Vyras pranešė, kad atvykęs į negyvenamą sodybą Panevėžio rajone pastebėjo sugadintą garažo durų spyną, o viduje pasigedo automobilio VAZ. Nugvelbtą žiguliuką ir nebetinkamą naudoti garažo spyną nukentėjusysis įvertino 320 eurų.

Šeštadienį apvogtas Panevėžyje, Žvaigždžių gatvėje, stovėjęs „Audi A4“. Jo šeimininkas pasigedo skaitmeninio fotoaparato, apdailos detalių prie pavarų perjungimo svirties, multimedijos su navigacija bei jos apdailos detalių, klimato kontrolės.

Komentarai

  • Akivaizdu, kad policija visiškai nedirba. Ištisai plėšiamos multimedijos iš automobilių . O juk išplėštoje multimedijoje lieka sąvininko telefonų knyga, paskutiniai įėję bei išėję skambučių numeriai, suvesti paskutiniai navigacijos adresai. Gerai papurčius šrotus ar internetinius prekeivius, paaiškėtų, kad jų parduodamos padėvėtos multimedijos visai ne iš Vokietijos, Prancūzijos ar kokio daužto auto iš Anglijos. Užtenka tik parduodamą multimediją prijungti prie kompo ar tokio pat automobilio. Deja policija tingi dirbti, tad vagys klesti.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų