Šiaulius ir Panevėžį užklups nemokama mados ir grožio industrija

Šiaulius ir Panevėžį užklups nemokama mados ir grožio industrija

Balandžio 29 dieną Panevėžyje ,,Cido“ arenoje  ir balandžio 30 dieną Šiaulių arenoje  pirmąkart po vienu stogu susiburs masinė mados ir grožio mugė ,,Design for life“.

Daugiau nei 100 mados ir grožio specialistų ne tik iš visos Lietuvos, bet ir užsienio lankytojams pateiks ateinančio sezono tendencijas, aptars grožio naujienas, konsultuos rūpimais klausimais. Renginyje specialiai pastatytose scenose vyks pasirodymai. Nuo 11 iki 18 valandos abiejuose miestuose vyksiantys renginiai aktualijas pateiks visoms amžiaus grupėms.

Nuo kosmetikos prekių iki interjero detalių

Nemokamuose renginiuose Panevėžyje – šeštadienį ir Šiauliuose – sekmadienį vienoje vietoje bus galima rasti visko: drabužių, aksesuarų, interjero detalių, tekstilės gaminių, prekių vaikams bei, žinoma, visą kosmetikos ir parfumerijos oazę.
Čia prekės ženklų atstovai ir kūrėjai siūlys gaminius, kurių dauguma – kruopštus idėjos ir rankų darbo susijungimas bei itin aukštos kokybės santykis. Nustebins ir dizaineriai, pristatys naujausias pavasario ir vasaros sezonų drabužių ir papuošalų kolekcijas. Kūrėjai, gaminantys vaikams drabužius, aksesuarus ir žaislus. Grožio priemonių ir prekių ženklų atstovai, siūlantys aukščiausią kokybę. Namų aplinkai skirtos interjero detalės ir išskirtiniai gaminiai bei netgi ekoprekės vaikams! Bene visas moterims aktualus gyvenimas sutilps po vienu stogu.
Svarbu paminėti, kad nepamiršti bus ir vyrai, kurių lauks rankų darbo aksesuarai: varlytės, sąsagos, šalikėliai, diržai, stilingų piniginių ir net rankinių pasirinkimas.

Žinomi ir negirdėti prekės ženklai

Dalyvių gretose bus galima išvysti tiek didesnių gerai žinomų prekės ženklų, tiek kūrėjų, kurie siūlys gaminius, kokių standartinėse parduotuvėse apskritai nerasime. Lankytojams kosmetikos ir kūno puoselėjimo patarimus dalys tokių prekės ženklų kaip ,,Ignlot“, ,,Cascada“, ,,Avon“, natūralios kosmetikos ,,Biocos“, natūralių kosmetikos ir higienos produktų iš Italijos: „Unico“ produktų linijos kūdikiams, vaikams ir jautrią, sausą odą turintiems suaugusiesiems atstovai. Čia rasime „Sicilianos“ natūralių Viduržemio jūros kempinių, išskirtinę Utique nišinių kvepalų liniją bei natūralių veido ir plaukų aliejų, pasiūlymus teiks ir kiti.
Drabužių sferoje išvysite su savo prekės ženklu ,,Say Yes to Mom“ atvykusią Ievą Mackevičienę. Susidomėjimo verti bus drabužiai, dekoruoti dailininko Artūro Braziūno kūriniais, perkeltais skaitmeninės spaudos būdu ant natūralių audinių. ,,Cacka Pacacka“ aksesuarai papuošė jau ne vienos moters papuošalų dėžutę ir neseniai sutiko svarbiausią gyvenimo šventę – vestuves kartu šokėja Egle Straleckaite. Aukščiausios kokybės itališkas rankines siūlys ,,Toskanos dovanos“, žaismingai pasitikti pavasarį siūlys ,,Džy šmutkės“ gamintojai.
Namų jaukumą kurstyti įkvėps natūralios sertifikuotos žvakės, kvapai ir aromatai namams, subtiliai paversti gėlėmis. Dėmesį pritrauks subtilaus dizaino dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais.
Mažiesiems skirtoje sferoje rasite išskirtinį ,,Tavo vaiko drugelį“’, kuris galės tapti puikia dovana naujagimio susilaukusiai šeimai ir padės įamžinti vaiko pėdutes paveikslo pavidalu. Pasakų knygą „Pasakos, kurių niekas nepapasakos“ dovanos pats dainininkas Paulius Stalionis, ,,Jumata Made“ atveš nematytų stilingų ir gražių rankų darbo žaislų, ne vienas gamintojas pristatys stilingus papuošalus-kramtukus, čiulptukų laikiklius iš saugaus vaikams silikono.

Visą dieną vykstanti programa ir specialios nuolaidos

Jūs ne tik turėsite galimybę įsigyti prekių su nuolaidomis, susipažinti su gamintojais ir išklausyti jų konsultacijas ,,Cido“ ir Šiaulių arenose, bet ir sužinosite būsimas mados tendencijas, gausite stiliaus konsultacijų, pastatytose pakylose bus atliekami nemokami makiažai.
Nemokamuose mados renginiuose ,,Design for life“ verta apsilankyti ne tik dėl prekės ženklų gausos po vienu stogu, bet ir dėl to, kad tai galimybė sulaukti viliojančių nuolaidų, o mugės dalyviai yra pasirengę jums įkvėpti šviežio idėjų oro jau vien besigrožint jų unikaliomis ekspozicijomis.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų