Septyniolikmečio kuprinėje – narkotikai

Septyniolikmečio kuprinėje – narkotikai

Pirmadienį policijos pareigūnams įkliuvo nepilnametis, su savimi, įtariama, turėjęs narkotinių medžiagų.

Vaikinas sustabdytas Panevėžyje, Vilties – Nevėžio gatvių sankryžoje. Atliekant jo apžiūrą, policininkai prie kuprinės, buvusios ant žemės, rado numestą sulankstytą popierinį paketą. Jame laikyta augalinės kilmės, galimai, narkotinė medžiaga. Pačioje kuprinėje aptiktas 0,5 l butelis su jame esančiu bespalviu skysčiu, o piniginėje – plastikinis maišelis, kuriame buvo taip pat augalinės kilmės, įtariama, narkotinė medžiaga. Septyniolikmetis sulaikytas.

Su įtartinomis medžiagomis sulaikytas 22-ejų vaikinas ir Jotainių kaime. Jis į pareigūnų rankas pakliuvo sustabdžius patikrinti automobilį „Opel Zafira“, kuriame važiavo kartu su dar dviem asmenimis. Keleivio striukės kišenėje aptikta folijos susuktas gumulas, kurio viduje, rasta augalinės kilmės medžiaga, įtariama, narkotinė, ir trintuvė augalinės kilmės medžiagai smulkinti. Jis sulaikytas.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti sulaikytiesiems gresia bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų