Senjorai dviratininkai susiburs Senvagėje

Senjorai dviratininkai susiburs Senvagėje

Skandinavijos šalyse žmonės sunkiai savo kasdienybę įsivaizduoja be dviračio. Sveiką gyvenseną propaguojantys panevėžiečiai dviratę transporto priemonę taip pat laiko sveikatos šaltiniu.

Sveikuolių klubas „Atgaiva“ rytoj kviečia visus dviračių entuziastus susiburti Senvagėje, kur vyks senjorų dviratininkų susitikimas-popietė. Pradžioje visi į šventę atvykusieji su dviračiu apsuks kelis garbės ratus aplink Senvagę, o vėliau vyks šiltas bendravimas tarp sveiką gyvenimo būdą propaguojančių panevėžiečių. Susirinkusiuosius savo vizitu pagerbs ir neseniai prie Sveikuolių sąjungos vairo stojęs jaunasis prezidentas Simonas Dailidė.

Dviratininkų susitikimo metu bus pagerbtas ir Panevėžio sveikuolis, ilgametis sveikuolių klubo „Atgaiva“ vadovas Kazimieras Ilginis, kuris per 45 metus įveikė 200 tūkst. kilometrų.

Jis važinėti dviračiu pradėjo 1972 metais, o apie automobilį niekuomet nepagalvojęs, nes šios transporto nemėgsta ir vairuoti jos nesimokęs.

„Jeigu nuo Žemės iki Mėnulio yra 394 tūkst. kilometrų, tai daugiau nei pusę trasos jau įveikiau. Mėnulio turbūt nepasieksiu, nes dar nemažai liko, bet, jei nuvažiuočiau, draugai žadėjo parsivežti“, – geros nuotaikos nestokoja K. Ilginis.

Jis savo gyvenimo neįsivaizduoja be dviračio, kuris yra ir pagrindinis jo sveikatos šaltinis, todėl apie kai kurias ligas vyras jau seniai pamiršęs.

„Šventėje noriu parodyti ne save, o dviratį, kuris gali tapti nepaprastai svarbia gyvenimo dalimi. Aš tai patyriau savo kailiu ir savo patirtimi noriu pasidalinti su kitais. Noriu žmonėms padėti atrasti malonumą važinėti dviračiu“ – tvirtino sveikuolis.

Jis džiaugiasi, kad sveikuolių klubas „Atgaiva“ vis plečiasi ir narių jame kasmet daugėja.

„Norime, kad rytojaus susitikimas būtų dviračius mėgstančių žmonių širdžių šventė. Svarbiausia, kad būtų gera nuotaika“, – pabrėžė dviračių entuziastas.

Komentarai

  • Būtinai dalyvaučiau, jei žinočiau, kurią valandą prasideda renginys.

    • 17 valandą

  • Šaunu, kad senjorai dar susirenka tokiems renginiams. Mano močiutė, kai pradėjo vartoti neolife papildus, kuriuos jai padovanojau, tai daugiau energijos atsirado ir sveikata pasitaisė.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų