Dziudo klubo „Ristis“ sportininkai – (iš kairės į dešinę) Kornelijus Šulga, Danas Čiplys, Darijus Koganas, Artūras Masiokas („Ristis“ nuotr.)

Sėkminga jaunųjų dziudo sportininkų metų pradžia

Sėkminga jaunųjų dziudo sportininkų metų pradžia

Sausį ir vasario pradžioje jaunieji Panevėžio dziudo sportininkai varžėsi keliuose tarptautiniuose turnyruose Latvijoje bei Lietuvoje, kur iškovojo solidžias pergales bei trenerius pradžiugino iškovotais medaliais.

Sausio 21-22 d. Latvijoje Carnikavos mieste vyko tarptautinis jaunimo dziudo turnyras, kuriame dalyvavo sportininkai iš Rusijos, Baltarusijos, Lenkijos, Latvijos ir Lietuvos. Šiose varžybose savo svorio ir metų grupėje Matas Norkevičius iškovojo pirmąją vietą. Trečiąją vietą užėmė Danas Čiplys. Abu sportininkai gina Lietuvos klubo „Ristis“ garbę.

Jau po savaitės dziudo klubo „Ristis“ sportininkė Aida Vasiliauskaitė dalyvavo varžybose Rygoje, Latvijos atvirame dziudo jaunimo iki 21 metų čempionate tapo šių pirmenybių vicečempione.

Didžiulis burys sportininkų jėgas išbandė varžybose Jurbarke. Čia vyko tarptautinis dziudo turnyras. Iš šių varžybų Panevėžio sportininkai namo parvežė daugybę apdovanojimų.

U-9 amžiaus grupėje Rokas Žindulis ir Patrikas Taura tapo čempionais ir iškovojo pirmąsias vietas.

Antrąsias vietas iškovojo Kipras Karveckas ir Domantas Ragažinskas. Trečiąsias vietas užėmė Deimantas Puzinas, Klaidas Balaišis ir Eimantas Liobikas.

U-11 amžiaus grupėje čempionu tapo Vakaris Puzinas. Sidabro medaliu pasidabino Dominykas Didžiakis. Bronza tenkinosi Rokas Rapkevičius ir Vakaris Šimoliūnas.

U-13 amžiaus grupėje čempionu tapo Matas Norkevičius finale laimėjęs prieš Beną Žindulį, kuris turnyre liko antras. Trečiąją vietą iškovojo Artūras Masiokas. Mergaičių grupėje Rugilė Marozaitė pasidabino sidabro medaliu. Komandinėje įskaitoje Panevėžio dziudo klubas „Ristis“ užėmė pirmąją vietą komandinėse varžybose.

Šiam turnyrui sportininkus ruošė treneriai Ričardas Balta , Kęstutis Trumpis bei Ieva ir Vidas Klimašauskai.

Dar po savaitės vasario 11-12 dienomis varžybos vyko latvijoje Saulkrasti mieste. Ir šiame tarptautiniame turnyre sužibėjo Panevėžio dziudo klubo „Ristis“ sportininkai. Dvi pirmąsias vietas skirtingose svorio kategorijose ir amžiaus grupėse iškovojo Danas Čiplys.

Kajus Charenka savo amžiaus grupėje iškovojo pirmąją vietą, o vyresniųjų amžiaus grupėje liko antras. Taip pat Darijus Koganas namo grįžo su aukso medaliu. Kornelijus Šulga ir Matas Norkevičius iškovojo antrąsias vietas. Klaidas Balaišis iškovojo bronzą.

Dziudo klubo „Ristis“ sportininkus treniruoja Ričardas Balta ir Kęstutis Trumpis. Šie treneriai išugdė gražų būrį čempionų ir prizininkų, kurie garsina ne tik Panevėžio miestą, bet ir Lietuvą tarptautinėse varžybose.

Visus vaikus, berniukus ir mergaites nuo 5-erių metų amžiaus, norinčius tapti darbštesniais, drąsesniais ir sveikesniais, kviečia treniruotis dziudo ir įsilieti į šaunų dziudo klubas „Ristis“ būrį.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų