Seimūną stato prie gėdos stulpo

Seimūną stato prie gėdos stulpo

 

Panevėžyje kaip niekad garsiai skamba buvusių politinių bendražygių vieni kitiems trankomi antausiai.

Miesto valdančioji dauguma nusprendė pastatyti į vietą parlamentarą Povilą Urbšį, mygantį Vidaus reikalų ministeriją kreiptis į Specialiųjų tyrimų tarnybą dėl naujos Panevėžio autobusų stoties projekto.

Šešiolika iš 31-o Panevėžio tarybos narių prašo Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio bei Seimo Etikos ir procedūrų komisijos įvertinti, ar P. Urbšys neperžengė leistinų ribų. Panevėžio politikai siūlo Seimo pirmininkui netgi kreiptis į Valstybės saugumo departamentą dėl P. Urbšio galimai neteisėto veikimo, manipuliuojant valstybės institucijomis ir siekiant jomis pasinaudoti asmeniniais politiniais tikslais.

Toks raštas radosi kaip Panevėžio valdančiųjų atsakas į P. Urbšio pasisakymus „Sekundės“ dienraštyje. Seimo narys teigė iš vieno panevėžiečio architekto gavęs informacijos, jog teisėsauga, merui ir jo patarėjai pareiškusi įtarimus dėl galimos korupcijos, yra susidomėjusi ir Panevėžio autobusų stoties atnaujinimo planais – esamą pastatą rekonstruoti pakeičiant jo paskirtį, o keleiviams pastatyti naują.

P. Urbšys neslėpė šia informacija ne tik pasidalijęs su VRM, bet ir raginęs jos darbuotojus bei patį viceministrą nusiųsti užklausą STT. Ministerija pati atlėkė į Panevėžį patikrinti abejonių šešėlio temdomo projekto, bet nieko blogo neįžvelgė. Jai neskubant vykdyti seimūno reikalavimo, šis pagrasino kreiptis į premjerą.

Tokią P. Urbšio iniciatyvą prispausti ministeriją Panevėžio valdantieji įvertino kaip politiko neteisėtą veikimą – piktnaudžiavimą savo, kaip STT padalinio buvusio vadovo, o dabar Seimo nario, pareigomis, taip pat spaudimą, poveikio darymą valstybės institucijų tarnautojams, siekimu daryti poveikį premjerui bei ikiteisminio tyrimo informacijos iš STT disponavimu, naudojimu savo nuožiūra ir saviems tikslams.

Pasak kreipimąsi į Seimo pirmininką ir etikos sargus pasirašiusių Panevėžio politikų, P. Urbšys atkakliai siekia stabdyti autobusų stoties projektą, kurį nuspręsta atlikti miesto Tarybos sprendimu.

Apkaltino destrukcija

Vienas iš raštą pasirašiusių Tarybos narių, prieš keletą mėnesių pasitraukęs iš P. Urbšio įkurto judėjimo „Kartu“, Darius Viržonis teigė seimūno veiksmuose „niekaip negalintis įžiūrėti naudos Panevėžiui“.

„Seimo narys labai daug sau leidžia. Reikėtų, kad kažkas išsiaiškintų, ar jis neviršija savo įgaliojimų“, – raštą argumentavo D. Viržonis.

Didžiausios miesto Taryboje frakcijos, kurios dauguma narių dar visai neseniai buvo P. Urbšio komandoje ir galop nuo jos atsiribojo, seniūnas parlamentaro veiksmus vadina destrukciniais.

„Nepateikiant konkrečios informacijos, kas yra blogai, pulti projektą stabdyti naudojantis valstybinėmis administracinėmis bei teisėsaugos institucijomis ir jomis manipuliuoti mažiausiai yra nelogiška. Miesto Taryba didele balsų persvara patvirtino stoties pertvarkos planą, pats Seimo narys prieš keletą mėnesių mynė visiems ant kulnų, kad jis greičiau būtų vykdomas, o dabar retorika keičiasi 180 laipsnių ir gal net viršijant savo kompetencijas bandoma griauti, kas sukurta“, – kalbėjo D. Viržonis.

Tarybos narys sako likęs nustebintas P. Urbšio viešų pasisakymų, esą valdantieji ilgą laiką nuo jo slėpę informaciją apie stoties projektą – nežinojęs, jog bus vienas pastatas rekonstruojamas ir statomas dar kitas.

„Kaip galėjo nuo jo būti nuslėptos projekto detalės, jei vyko viešinimas, į kurį kviesti ne tik panevėžiečiai, bet ir Seimo nariai?“ – piktinosi D. Viržonis.

Savo pasitraukimą iš P. Urbšio judėjimo jis vadina protestu prieš „tik asmeniniais tikslais argumentuotą Seimo nario atsisukimą prieš mieste vykstantį kūrybinį procesą“.

Autobusų stoties atnaujinimo vizija tapo karščiausiu priešrinkiminių kovų įrankiu, kuriuo dabar mojuoja net buvę politiniai bendražygiai. „Sekundės“ archyvo nuotr.

Pasiūlė dar ir prokurorus

P. Urbšys, išgirdęs apie Panevėžio valdančiųjų surašytą kreipimąsi į Seimą, ironizavo, kad šie per mažai pasistengė, – į adresatų sąrašą pasiūlė įtraukti dar ir Generalinę prokuratūrą.

„O jei nori daugiau parašų surinkti, siūlyčiau dar paprašyti pasirašyti Manto Leliuko, Gemos Umbrasienės, Rasos Juknevičienės ir bus galų gale baigta su tuo Urbšiu“, – pereiti per opozicijos atstovus ragino parlamentaras.

Nors dėl jo veiksmų į Seimą kreipiasi keliolika Tarybos narių, pasak P. Urbšio, toks raštas – išdava šiuo metu nuo pareigų nušalinto mero Ryčio Račkausko nevaldomų emocijų.

„Ne kartą teko kritikuoti buvusią miesto valdžią, bet net tuometis meras Vitalijus Satkevičius tiek toli nenuėjo kaip R. Račkauskas, į merus išrinktas per mano pavardę“, – piktinosi P. Urbšys.

Jis teigia esą tik siekęs išsklaidyti abejones dėl stoties, todėl ir raginęs VRM kreiptis į STT.

„Jei su tuo projektu viskas gerai, tai ko tada bijoti? Bėda ta, kad R. Račkauskas save sutapatino su miestu. Esą jį nušalinus miesto projektai grius, bet niekas negriūva“, – buvusiam bendražygiui kerta seimūnas.

R. Račkausko ir P. Urbšio keliai išsiskyrė po to, kai pastarasis pareiškė turintis planų palikus Seimą grįžti į Panevėžį – kandidatuoti kitąmet vasarį vyksiančiuose mero rinkimuose.

Tokį parlamentaro žingsnį dalis jo paties įkurto judėjimo narių įvertino itin skeptiškai ir pasirinko taip pat mero regalijų nusiteikusio siekti R. Račkausko pusę.

„Kai kandidatuoti į Klaipėdos narius išreiškė pageidavimą Simonas Gentvilas, to paties Liberalų sąjūdžio žmogus, meras V. Grubliauskas nekėlė problemų“, – P. Urbšys teigia nesitikėjęs tokio priešiškumo.

Jis spėja, kad raštą Seimui surašę Tarybos nariai ir bus R. Račkausko ginklanešiai rinkimuose.

Buvusiam bendražygiui, o dabar politiniu konkurentu tapusiam merui P. Urbšys meta šešėlį renkant ne komandą, bet, anot jo, „chebrą“

„Kuo skiriasi komanda nuo „chebros“? Komanda vadovaujasi tomis pačiomis vertybėmis – laikytis pažadų rinkėjams, netoleruoti korupcijos apraiškų. Bet komanda, toleruojanti įtarimus merui ir dalyvaujanti susibūrimuose kavinėse, Dailės galerijoje, kai pamirštami rinkimų pažadai, yra „chebra“, – rėžė P. Urbšys, pareiškęs dėl tokių žodžių nebijantis nė teismo.

Atsikirto seimūnui

Vadinamosios chebros būrimu ir pažadų rinkėjams nevykdymu apkaltintas R. Račkauskas sako nenusileisiantis iki, anot jo, ne rimtais darbais, o intrigomis Seime bei komiškais vaidmenimis televizijos laidose išgarsėjusio seimūno lygio – nematantis prasmės su juo polemizuoti.

„Chebros“ būrimu ir pažadų rinkėjams nevykdymu apkaltintas R. Račkauskas sako nenusileisiantis iki, anot jo, intrigomis Seime bei komiškais vaidmenimis televizijos laidose išgarsėjusio seimūno lygio. „Sekundės“ archyvo nuotr.

„Žmogaus, apakinto neapykantos, sapalionės. P. Urbšio metodai primena sovietinius laikus, kai tarybiniai žmonės buvo teisingi, o visi kiti – priešai ir imperializmo pakalikai. Jei žmogus renkasi tokius polemikos metodus, kai nepatikusiems klijuojamos etiketės, tuščias reikalas tokiam ką nors įrodinėti“, – teigė R. Račkauskas.

Meras neslepia likęs nustebintas ir P. Urbšio ankstesnių pasisakymų, kuriuose nuo jo atsiskyrusieji išvadinti valdžiažmogiais.

„Kurie didesni valdžiažmogiai: tie, kurie dirba ir konkrečiais darbais tą parodo, ar nusipolitikavę Seimo nariai? Seime būnant pusantros kadencijos, matyt, pagilėjo politinis cinizmas ir polinkis manipuliuoti žmonėmis“, – P. Urbšiui atkirto R. Račkauskas.

Jis taip pat pasirašė kreipimąsi į Seimo pirmininką bei Etikos ir procedūrų komisiją. Anot mero, nušalinus jį nuo pareigų suintensyvėjo trukdžiai Panevėžyje pradėtiems projektams. Pasak jo, tai vyksta ne vien P. Urbšio iniciatyva.

Tačiau, R. Račkausko teigimu, pastarojo veiksmai, kai trukdoma tokiems svarbiems projektams, kaip kad autobusų stoties konversijos, „peržengia ne tik padorumo ribas, bet jau yra piktnaudžiavimas Seimo nario padėtimi ir galiomis“.

Ministerijai nekliūna

Ne kartą P. Urbšio raginta dėl Panevėžio stoties reikalų kreiptis į STT, Vidaus reikalų ministerija iki šiol nėra jai nusiuntusi oficialaus rašto.

„Esame neformaliai užklausę“, – „Sekundei“ patvirtino viceministras Arūnas Gražulis.

Anot jo, ministerija, siekianti, kad valstybės lėšos būtų tinkamai ir teisėtai panaudotos, reaguoja ir analizuoja visus gaunamus signalus dėl Europos Sąjungos ir valstybės finansuojamų projektų. Tačiau, pasak viceministro, nebūtinai tokia forma, kokios reikalauja problemą iškeliantys asmenys.

„Preliminariai ten nieko, kas keltų nerimą, nėra. Kol kas nesu matęs susirūpinimą patvirtinančios informacijos“, – apie Panevėžio autobusų stoties projektą kalbėjo A. Gražulis.

Komentarai

 • 6 metai seime, naudos miestui – 0. Ka daryt? Spjaudyt ant visu ir savo miesto lyg ir neturetu but teisingas pasirinkimas, bet stai buns, kad atrodo kitaip. Sekmes vaziuojant i dugna! 😉

  • Ministerija patikrino ir viskas gerai konstatavo, o JAM kaip blogai taip blogai.

   • Politikas yra tas kuris girdi ir kitus ne tik save, o jeigu taip Povilą į europarlamentą tada tai gal būt ir Putinui nebeliks ką veikti?

    • Ar tai seimo nario darbas ant savo salies prezidentes varyti o irgi dėl ko ta nauja autobusu stotis nepatinka?

     • Seimo nutarimus patvirtina arba užvetuoja prezidente, tai kodėl seimo narys netvirtina arba neužvetuoja tarybos nutarimų?

     • # UŽ NAUJĄ STOTĮ !

     • UŽ NAUJA STOTI!

     • Greičiau statyti naują stotį! Kiek galima burti iš kavos tiržčių?

     • Naujos stoties miestui reikia, kokie dar ginčai.

     • TIKTAI 🙂

     • #už naują autobusų stotį miestui!

   • Etika ir Afrikoje yra etika, kurios reikia laikytis. Ginkite miesto interesus mūsų miesto deputatai!

    • Pritariu.

     • žinoma

     • Seimo narys labai daug sau leidžia. Reikėtų, kad kažkas išsiaiškintų, ar jis neviršija savo įgaliojimų

    • Mes tai giname, bet kodėl Jūs į miesto tarybą renkate tokius, kurie nedirba o tarpusavyje pešasi, o meras dar ir korupciniais nusikaltimais įtariamas… Manau, padorus rinkėjas tokiu nerenka…

     • Atsakyti
   • Ir auksinė kantrybė turi pabaigą.

    • be abejo

     • Man atrodo kad pasiraše švarūs ir nebijantys STT pakutenimo.

     • STT baimė ir suparalyžuoti gali.

  • Palaikau tuos kurie miesto naują stotį gyna ir labai blogai kad seimo naris nepaiso savivaldybes nutarymų, juk Urbšiui reikia darbuotis seime pagal savo pareigas ir nesikišti ne į savo daržą.

  • Rinkimai gali vykti supaprastinta forma: kas UŽ naują stotį, o kas PRIEŠ.

  • Kieme temperaturai ikaitus iki 30 laipsniu karscio, dienrastyje Sekunde prasidejo nusalinto mero balinimo akcija, bei pasiruosimas 2019 metu rinkimams. Viena diena Umbrasiene maisoma su zememis uz penkiu ar desimt metu senumo istorijas, kita diena Urbsi bandoma parodyti, kaip ketinanti kazka negero padaryti su stotimi. Ponai, atsukime laika atgal ir pasiziurekime stoties istorija nuo pradziu : atsiranda veikejai kuriems prireikia valdisko zemes sklypo salia iki, iduoda i dantis nusalintam pizonui savo papaisytus pageidavimus o tas visus tuos tris metelius ir stumia primesta ideja, ir apie jokius miesto interesus cia net nebuvo kalbos, kai prokuratura uzkirto kelia galimai aferai, prasidejo mekenimas, kad trukdo miesta atnaujinti. Jeigu istikruju butu rupeje ne verslininku o gyventoju interesai, stotis jau senai sutvarkyta. Kokia prasme dar viena pastata uz 50 metru statyti? Tam kad butu galima pinigais pasisildyti prie lovio esanciai gaujai. Palaikom Urbsi

   • Atsakyti
   • Kai į vieną gretą sustatai urbšį ir umbrasienę, dar prijungus leliuką ir vitaliuką… Chebra, tokius nieko nekuriančius, bet intrigas sukančius palaikydami ir rinkdami praktiškai organizuojant Panevėžio laidotuves

   • ??? buržua pakalikų pilnas pasaulis??????????????

   • O kada tokia akcija nevyko ? Nuo pirmo euro vyksta !

   • Pagaliau protingas komentaras. Palaikome Urbšį. Jei kaip jis sako, nieko blogo ten nėra, tai ko bijoti?

  • Gauja blaskosi ieskodama kaltu ir negali susitaikyti, kad vedli, kaip sudvabali is barsciu ismete.

   • Atsakyti
   • ne apie Masiulį, o apie stotį čia, jeigu ką.

 • Nu pavarė abudu

  • tik ne Urbšį. Stotis nauja reikalinga.

   • Dieve dieve, susekė tooooooooooooookius baisius Vitaliuko nusikaltimus, kad septynius metus iš eilės teismai negali įrodyti.

    • Sugebėjimų reikia iš Vitaliuko nusikaltėlį darant

  • ne sibiran gi urbsi veza komisija pasvarstis ir matis ar galima ar negalima taip kaip jis daryti net gi baudos neuzdes

 • Ką gerą miestui Urbšys padarė? Vien žodžiai ir žodžiai, jam tik stabdyti, neleisti, darausti bausti, žmones gazdinti. Kad ir biokūro katiline. O kodėl per metus šildymas atpigo 16 procent.? Ką panenergija į gal labdaringą vienuolyną įstojo ar konkurentų įsigando?

   • Atsakyti
  • O ką gero padarė Račkauskas? Baisu, vieni kliedesiai… Lygtai jis gavo miestui pinigų investiciniams projektams, lygtai jis projektavo… Bet dar nei vienas projektas, per visą kadenciją, neįgyvendintas! Tai už kokius nuopelnus Sekundė visą laiką jį liaupsina? Baikite kvailinti miesto žmones!

   • Atsakyti
   • pritariu

 • „Kai gynčyjasi du, kaltesnis tas, kuris protingesnis“.Tokioj padėtyje buvau, kai gynčyjausi ir aš… esu iki dabar… ir kaip nekeista, jaučiuosi kalta…

 • Paprastai žmogus turi STOP. Kai neturi, tada………………………….. Ir ką Skvernelis pasakė?

  • Skvernelis tai ne stt, prie stulpo prisikabinti pareigos ir protas jam neleidzia.

 • Matis miestas nauja stotį kaip savo ausis

 • Manau tiksliausias tokio veikejo apibudinimas – kenkejas. Ir jis dar i merus taikosi? Labai idomu kiek atsirastu balsuojanciu uz smarkiai pakrypusio suvokimo apie miesto interesus kandidata 😀

  • Efektyvus tarybos narių ėjimas – Urbšio pozicija akivaizdžiai ramesnė, nebekalba apie tolesnes stabdymo iniciatyvas, dėmesį perkelia prie kitų dalykų, tarybos sprendimo dėl stoties nebekvestionuoja. Matyt, Konstituciją pasiskaitė. Kita: kai paaugliai netenka galios, tai ginasi prasivardžiavimu (chebra) ir ,,slaptos tiesos“ atskleidimu (kavinėse, galerijose…). STT kraujyje?

   • Chebroje profesorius su etnologe????????????????????????????????????????????????

    • Atsakyti
    • O kad man tokį „žiauriai“ kriminologinį veidą!

     • Vien tame musu Panevezyje „nusirita“ iki folkloristu ir dar profesoriu lygio?

   • Liudui Vasariui tik kaip dvasininkui buvo draudžiamos kavinės.

    • Atsakyti
   • Nematau pagrindo nei tokiam, nei jokiam Urbšio pykčiui, tarybos nariai juk gina jau priimtą tarybos sprendimą.

    • Pagrinde parašė visai ne dėl rinkimų o dėl apsaugos naujai auto stočiai.

  • Aš balsuosiu. Sąžiningas ir doras žmogus, nesaldžialiežuvauja.

 • Nebevarykit nebevarykit

  • Tai kad pats gerai apsivaręs 😉

 • O ka gero matote pas Rackauska? Ogi nieko, tik didziule arogancija. Apie Virzoni geriau patyleti. Dviveidis, prisiplakelis zmogus. Gaila, kad Povilas labai tikejo tais zmonemis. O be reikalo….

  • Pradziai matome darbus 😉 Ka nuveike Rackauskas per tris metus matosi i gatve isejus. Bet ka nuveike Urbsys per sesis? Be to, kad aktyviai draugavo su Dapkum ir vaidino krikstatevi – niekaip prisimint negaliu 😛

   • Aš tai pirma buvau aktorius, o paskui tapau politiku

    • Atsakyti
  • Kld strėlytes nukreipinėti? Ne dėl Račkausko pasikreipė žmonės, gi dėl to kad trugdo stotį naują statyti. mane darašykit dedu savo parašą

 • KK2 si pavasari buvo siuzetas,kuriame ponas Urbsys pats savo noru isijaute i Panevezio miesto mafijos boso role.Godfather, pagal garsiaja Francois Coppola filma-trilogija.Siuzeta transliavo MG Baltic nuosavybeje esantis TV kanalas LNK(Delfi gana placiai nusviete MGB dar go metodika).Atrodo greiciausiai reiktu kreiptis I psichikos sveikatos centra del pono Urbsio adekvatumo ir psichines sveikatos sutrikimo(greiciausiai bipolinis sutrikimas).Panevezyje gyventoju nuo 1989 metų sumazejo nuo 130000 iki 99000 2018 metais.Mieste suplanuotos 65mln € investicijos I infrastructure iki 2021 metu.Bus pastatytas Stasio Edrigeviciaus meno centres(SEMC),sutvarkytos Nevezio krantines, atnaujinta dviraciu infrastructure(juk yra dvi sporto mokyklos,vienintelis toks Lietuvos miestas),atnaujinta centrine miesto dalis,pastatytas naują autobusu stotis ir t.t.Pavyzdziui SEMC jau turi integracija I kulturini marsruta su Rotkho(Daugpilis),Chagall (Vitebsk’s) meno centrais.Rothko central kasmet aplanko 100000 turistu,kurie palieka pinigus vietos verslui ir tuo budu stimuliuoja miesto ekonomika.Surenkami didesni mokesčiai bendrajam Panevezio gerbuviui kurti.Siai dienai 97% abiturientu baige gimnazijas palieka Panevezi.Nėra pakankamos tolimesnio mokslo ekosistemos,KTU nesurenka pirmakursiu.STT isikisimas I Panevezio miesto savivaldybes darba nėra naujiena,Rytis Mykolas Rackauskas yra ketvirtas meras,sio darbo rezultato(gal kas gali nurodyti kita Lietuvos tokio likimo miesta).Tai panasu I Turkija ir Irana,kur neitikusi kariskiams civiline valdzia yra pakeiciama.2018 metu sausio menesi buvo atlikti socialoginiai tyrimai(imtis 500 zmoniu/Vilniuje buna 1000 zmoniu),kurie parode,kad 58% panevezieciu palaiko mieste vykstancias permainas ir palaiko tiesiogiai gyventoju isrinkta mera Ryti Mykola Rackauska.Tyrimai yra viesi t.y.miestieciu nuosavybe ir butu sazininga,jei Panevezio miesto savivaldybes viesuju rysiu skyrius juos publikuotu vietineje/respublikineje ziniasklaidoje.Panevezio miestas yra unikalioje geografineje pozicijoje,-iki triju Vilniaus, Kauno,Rygos aerouostu 100-140km.2027m bus nutiestas RailBaltic,susisiekimas su Berlynu ar Helsinkiu truformuojasi.Puiki galimybe konferenciju,spa reakriaciniam,robotonikos,outlets,ar eko-ismanaus maisto ar kitai industrijai.Jau dabar Panevezio Lez formuojasi Norvegijos ir Vokietijos imoniu klasteriai,kuriantys naujas darbo vietas,pritraukiancius talentus(25-40m)zmones,kurie moka aukstus pajamu mokesčius.Miesto biudzetas formuojamas is pajamu mokesčio,kuo didesnis mokesčiu surinkimas,tuo aukstesnis Panevezio gerbuvis.Labai apmaudu,kai Krikstatevio(Godfather), veiksmai,ambicijos,sveikatos sutrikimai sudaro prielaidas Panevezio niuriai ateicia.Taip pat apmaudu,kad tik politikuoti sugebancios Rasos & Co su dziaugsmu price to jungiasi.

 • Jei pats pastatei ta mera-tai reikejo leisti jam but iki kadencijos pabaigos ir igyvendint projektus.O pasodint galetumei ir veliau. Politikai 🙂

  • tai vieta kur visi sedi ir tik vienas vaiksto

 • Manau, kad tokius Panevėžio miesto kenkėjus kaip Urbšys, per rinkimus tinkamai įvertins rinkėjai ir tokie veikėjai nebepaklius prie valdžios lovio.

 • Sitas zmogelis darosi panasus i vietini Veryga

 • Juoksis tas, kas juoksis paskutinis

  • O tau dar juoktis norisi? Man labiau įteisint, kad i seimą renkami iq testus pasidarytų 😉

   • Pritariu, esamoj situacijoje Račkauskui tikrai juoktis būtu nelabai jau racionalu…

    • Neracionalu nei vienam, kuris nori modernaus miesto. Neracionalu ir tiems, kurie bando kaisiot pagalius i ratus, bet jie su racionalumu neturi nieko bendro, uz tai ir linksminasi

  • ant kortos visai ne vienas ar kitas bet nauja miesto stotis ..pyp…. pastatyta apie tai ir kalbeti reikia ir pareikalauti naujos stoties piketo forma prie seimo jeigu reiks vaziuojam

   • Atsakyti
 • Oho, kaip „varoma“ ant Urbšio, Umbrasienės ir kitų opozicionierių. Matyt, pasamdyta grupė komentatorių garbina Račkauską ir pila pamazgas ant opozicijos. Tas Račkauskas jau Sąjūdžio metais buvo su visais sukonfliktavęs. Bet reikėjo tam Urbšiui iškelt Račkauską kaip š… ant šakių… Galima statyt ir naują stotį. Bet kam tada atiduot geriausią miesto plotą verslininkams? Matyt, STT nesuklydo nušalinę Račkauską, matyt, kažkas čia korupcija smirda

  • Ziurek, kaip inkscia ziauriai kvepianti opozicija 😀

  • Jeigu būtym iš Panevėžio, tai žinotum kad niekas niekam jokio gabalo nei žemės, nei miesto neatidavinėja. Nauja stotis bus toje vietoje kur savanorių gatvė ir alyvų sodo dalis.

   • Atsidaryk pažiūrėk vizualizaciją. Savo reiso laukia tas autobusas kuris stovi kaip tik prie kavinės ,,Po liepomis“ langų. Jeigu apsisuks keleiviai į kitą pusę, tai bus veidu į seną stoties pastatą. Iki jo nauajs parkas. Abiem ir senam ir naujam pastatui ES lėšos. Kame nepasitenkinimas pakastas?
    https://naujienos.alfa.lt/leidinys/sekunde/dilema-istikimybe-atgyvenai-arba-pazanga/

   • Bus atiduota IKI stovėjimo aikštelė – negi iki šiol nežinojote…

    • Atsakyti
    • Tai kad ne, prasom nemeluot, negrazu, ar mama nemoke?

 • Nebeisiu į kavines ir galerijas, nes nenoriu priklausyti jokiai “CHEBRAI“

  • Atsakyti
  • oi ponuli, tik šitaip nesakyk…

   • Atsakyti
 • Visur demokratiški rinkimai, o Pnevėžy pasirodo urbšys sprendžia ką meru statyt. Dasigyvenom

 • Ir vis tik džiugu, kad taip varoma ant opozicijos. Reiškia, kad ji dirba efektyviai, neduoda išparcaliuoti valstybinio turto. Jei jie taryboje sėdėtų tortų vietoje, niekas jiems nepriekaištautų. O dabar po kelis straipsnius ir tik „Sekundėje“. O jau neapykanta Leliukui ir Umbrasienei-kai kas juos suvalgytų be duonos ir druskos. Šaunuoliai. taip ir toliau dirbkite

  • Nu tie du tai tikrai patys darbsciausi… 😀

 • jus darot viskas-kad nieko nedaryt.Tas jusu kaimelis ir taip apgailetinas,griaut jau nebera kur

  • Atsakyti
 • Kad ramia sazine galeciau tuos du draugus intrigantus isbraukti is betkokio saraso. Klounas milicninkas iskele ant sakiu kaip shuda klouna „architekta“ (kodel kabutese? – Panevezio architektai supras 😉 ) Ir dabar panevezieciai rinkejai turi stebeti ta slykstu spektakli,kai du valdzios apsvaiginti nevykeliai dalinasi nenusauta briedi… Kuo toliau,tuo kvailiau abu atrodo,taigi meru rinkti reiketu tikrai protinga zmogu,o ne koki nevykeli,kuris niekada nemokejo projektuoti,kuris pasizymejes tik juokinga arogancija ir madu demonstravimu 🙂 Juk Rackauskas niekada nera niekam vadovaves o cia bac-meras :)))) Ir paplauke smegeneles nuo toooookios garbes 🙂 Panevezys atsinaujina! Toks jausmas,kad cia mero nuopelnas,o is tikro,tai eu pinigu gauta nemazai,kuriu taip ir nesugebama racionaliai isnaudoti. O apie Urbsi tai ner ko ir sneketi,pakanka tv ar laikrasti pavartyti ir viskas aisku…. Taigi visi i rinkimus! 😉 jei atsiras koks normalus,ukiskas ir ne arogantiskas kandidatas 🙂 nes tie du jau politiniai lavonai….

  • Atsakyti
  • Del Urbsio pritariu 100 proc. Del Rackausko ne. Nepakanka vien pinigu, reikia ir strateginio matymo, ir tikejimo savo miestu. Pagaliau turim butent toki mera, todel linkiu sekmes atnaujinant Panevezi!

 • nepribrendat dar ponai ,nors 30 metu praejo.Sukelet chaosa provincijos miesteli-tuoj ir tie pimigeliai is ES nuplauks i sona,kai pamatys kokia cia betvarke

  • Atsakyti
  • Jokio skirtumo, kai turim tokius konservus, visais budais bandancius miesto pokycius stabdyti. Laime, kad ir cia jie looser’iauja 😛

 • Panevėžyje nėra traukos centrų turizmui. Pažiūrėkite į Kupiškį, Rokiškį ir kitus provincijos miestus. Ten traukia pulkai turistų. O kas padaryta Panevėžiui, kad čia turistai plauktų? Ką Panevėžyje galima pamatyt įdomaus? Asfaltuojamas už ES lėšas gatves. Ir tik dėl to garbinamas Račkaukas. Bepigu jam asfaltuot kai gauna tokiuos finansus, apie kuriuos kiti merai galėjo tik svajot

  • Jo, kas per meras, nei ezero, nei juros Paneveziui neatnese 😉

   • nereikia juros- elementariai sutvarkyt miesta,kad ne smirdetu.Pradedant nuo autobusu stoties

    • Tai kreipkites i urbsi ir konservus. Kai sitie nustos bangas lygioj vietoj kelt ir atsiras. Ar neskaitot, kas parasyta? Stotis jau finiso tiesiojoj, bet yra, kas bando rankini uztraukt. Isivaizduoja, kad sustabdzius stoti rinkimus laimes. Arba kitaip tariant, durniu iesko 😉

     • nereikia man skaityt.Stotys jau finiso tiesiojoj-20 metu.Ir finiso nesimato.Konservatoriai,nekonservatoriai- koks skirtumas.Didieji kaimo poltikai 🙂 Jus gi,pagaliau,visi cia gyvenot

Rodyti visus komentarus (96)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų