LRT.lt stop kadras.

Šeimos duetas pakerėjo žiūrovus

Šeimos duetas pakerėjo žiūrovus

Televizijos ekranuose sužibėjo Panevėžio rajono gyventojos – mama ir dukra. LRT televizijos projekte „Du balsai – viena širdis“ Gražina Krikščiūnienė ir Reda Venediktova savo balsais apstulbino ir sužavėjo publiką ir komisijos narius.

Šiame projekte balus skiria nuo išmaniųjų kėdžių pakildami studijos žiūrovai ir trijų narių komisija. Nugalėtojos, iš 150 studijos teisėjų komisijos ant kojų pakėlusios net 126, iš viso surinko daugiau nei 200 balų ir toli paliko kitus dalyvius.

G. Krikščiūnienė prisipažino pergalės nesitikėjusios.

„Jautėmės stabiliai, tvirtai, bet kad sukelsime tokį susižavėjimą, tikrai nesitikėjome“, – sako ji.

Mama ir dukra atliko Kastyčio Kerbedžio dainą „Nakty“ ir jau nuo pirmų pasirodymo sekundžių savo balsais pavergė ir sukrėtė komisijos narius.

„Sėkmė buvo, tačiau gal bus ir nesėkmių. Toks gyvenimas. Dabar pasidžiaugsime, o vėliau žiūrėsime, kaip mums seksis“, – kuklinasi ji.

Pasak G. Krikščiūnienės, lipant į sceną visada yra jaudulys ir tai natūralu. Moters manymu, jei lipdamas į sceną nejauti atsakomybės ir jaudulio, tuomet geriau visai nelipti.

G. Krikščiūnienė pasakoja, kad mintis dalyvauti projekte kilo ne joms su dukra, o vyrui.

„Jis slapčia priregistravo, o mes neturėjome, kur dėtis“, – juokiasi ji.

Šeimos duetas ilgai galvojo, ar dalyvauti. Pasak G. Krikščiūnienės, suspėti labai nepaprasta. Reikia ir apgalvoti pasirodymą, ir išmokti dainos žodžius, ir repetuoti, o kur dar tiesioginis darbas. G. Krikščiūnienė Miežiškių kultūros centre dirba meno vadove, o jos dukra – vienoje draudimo kompanijoje. Abi moterys jau daugiau nei dešimt metų yra sukūrusios grupę ir dainuoja įvairiuose renginiuose, šventėse, pobūviuose.

Mama pasakoja, kad jos visas gyvenimas susijęs su muzika. Dukra specialių mokslų nekrimto, tačiau dainuoja jau ne vienerius metus.

„Dievo dovana duota ir ja pasinaudoja“, – džiaugiasi, kad ir dukters širdyje gyvena muzika, G. Krikščiūnienė.

Komentarai

  • Šaunuolės

  • Tikrai dainavo puikiai,o daina atliekama duetu skambėjo net geriau negu solo,

  • jus nuostabios….ne visi laurai nuskinti.

Rodyti visus komentarus (3)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų