Savivaldybė finansuoja mokslo projektus

Savivaldybė finansuoja mokslo projektus

Panevėžio miesto savivaldybė skyrė finansinę paramą mokslo projektams.

6871 Eur numatyta KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultetui (tarptautinės robotų sumo varžyboms Japonijoje „International Robot Sumo Tournament 2017”), 2570 Eur – Panevėžio kolegijos V tarptautinei mokslinei-praktinei konferencijai „Mokslo ir studijų tendencijos globalizacijos sąlygomis“, 1800 ir 3130 Eur – Panevėžio mokslo ir technologijų parko organizuojamiems Idėjų savaitgaliams.

Kadangi mokslo projektams finansuoti miesto biudžete buvo numatyta 15 tūkst. Eur ir liko 629 Eur, skelbiamas papildomas konkursas.

Primename, kad juo siekiama skatinti ir remti mieste vykstančius tarptautinius mokslinius renginius, tiriamųjų darbų ir jų pritaikomumo projektus.

Prioritetas teikiamas projektams, kurių veikla orientuota į didesnį naudos gavėjų skaičių Panevėžyje, platesnę rezultatų sklaidą ir didesnę sukuriamą pridėtinę vertę.

Paraiškos Savivaldybės priimamamaje (4-oji darbo vieta) priimamos iki gegužės 29 d. Daugiau informacijos – www.panevezys.lt – Konkursai, Švietimo ir jaunimo reikalų skyriaus tel. 501 377, el. p. ausra.gabreniene@panevezys.lt.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų