Susidūrusių dviejų „Audi“ automobilių vairuotojai nesutarė dėl nelaimės aplinkybių. V. Bulaičio nuotr.

Savaitgalis Panevėžyje prasidėjo avarijų virtine

Savaitgalis Panevėžyje prasidėjo avarijų virtine

Savaitgalis Panevėžyje prasidėjo pasipylusių avarijų virtine.

Penktadienio vakarą, apie 19 val., Nemuno g. pėsčiųjų perėjoje partrenkta moteris. Avarija įvyko „Seat Alhambra“ 43-ejų vairuotojai laiku nepastebėjus per nereguliuojamą pėsčiųjų perėją ties Nemuno ir G. Petkevičaitės-Bitės sankryža ėjusios moters. Pėsčioji į perėją buvo įžengusi automobiliui iš dešinės. Kliudyta 59-erių moteris greitosios pagalbos medikų į ligoninę išvežta sąmoninga. Ji dėl kojos lūžio paguldyta į Respublikinės Panevėžio ligoninės Traumatologijos skyrių. Pėsčioji vilkėjo tamsius drabužius be šviesą atspindinčių elementų.

Tą patį vakarą medikų pagalbos prireikė ir Klaipėdos g. susidūrus dviems automobiliams. Avarija įvyko, kai automobiliui „Opel“ sulėtinus greitį į jo galą trenkėsi „Volkswagen“. Pastarojo vairuotojas sugebėjo automobilį pasukti taip, kad šis kliudytų tik „Opel“ kampą. Nors susidūrimo nebūta stipraus, į Respublikinę Panevėžio ligoninę apžiūrai nuvežti ant „Opel“ galinės sėdynės specialiose kėdutėse  vežti vos kelių mėnesių dvynukai.

Dar viena avarija penktadienio popietę įvyko Klaipėdos, Tulpių ir P. Eimučio gatvių sankryžoje. Iš P. Eimučio g. išvažiavusi „Audi A4“ trenkėsi į jai iš kairės Klaipėdos g. važiavusią „Audi A6“. Pastarasis, nuo smūgio išlaužęs metalinius atitvarus, užšoko ant šaligatvio. Per avariją žmonės nenukentėjo, tačiau susidūrusių automobilių vairuotojai nesutarė dėl nelaimės aplinkybių. Abu teigė važiavę degant žaliam šviesoforo signalui. Įvykio detales aiškinasi policija.

 

Galerija

 

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų