Savaitgalį – smurto protrūkis

Savaitgalį – smurto protrūkis

Sekmadienis – viena tų dienų, kai galima praleisti kartu su šeima, tačiau kai kuriems panevėžiečiams tai tik dar viena proga pakilnoti taurelę. Praradus saiką kumščiai ir necenzūrinių žodžių lavina kyla ir prieš artimiausius žmones.

Sekmadienio popietę 38-erių metų Panevėžio rajono gyventoja kreipėsi pagalbos į pareigūnus, kai ją sumušė keturiolika metų vyresnis neblaivus sugyventinis. Baigiantis savaitgaliui pagalbos prireikė ir 36-erių panevėžietei – prieš ją kojas ir rankas kėlė trejais metais vyresnis sugyventinis. Mušeikai nustatytas 2,17 promilių girtumas. Blaivytis jam teko ant kietų areštinės gultų.

O jau gerokai po vidurnakčio į areštinę uždarytas ir 26-erių vyras, kuris smurtavo prieš bendraamžę savo sugyventinę. Jam nustatytas 1,73 promilių girtumas.

Nuo smurtautojų kentėjo ne tik moterys. 36-erių Panevėžio rajono gyventojas pranešė, kad jam grasino neblaivus sugyventinės tėvas. Jis sulaikytas, vyrui nustatytas 1,56 promilių girtumas.

Dar vienas gerokai įkaušęs panevėžietis sulaikytas prie vairo. Apie pusę dešimtos ryto Nemuno gatvėje policijos pareigūnai patikrinimui sustabdė „Toyota Avensis“. Tada ir paaiškėjo, kad jo vairuotojas – girtas. 32-ejų vyrui nustatytas 2,12 promilių girtumas. Savo kelionę jis baigė areštinėje.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų