Santykius aiškinosi ugnimi

Santykius aiškinosi ugnimi

Spręsti konfliktus taikiai – didžiulis menas. Deja, dažniausiai savo tiesą bandoma įrodyti kumščiais ar net kitais pavojingais būdais.

Šeštadienio vakarą viena Panevėžio rajono gyventoja savo kieme pastebėjo šmirinėjantį kaimyną, tik šis atėjo ne su pyragu, o neaiškios kilmės skysčiu ir kėsinosi padegti.

77-erių moteris pranešė, kad šeštadienį apie 20 val. Panevėžio r., Limeikių k., Limeikių g., pastebėjo, kad į jos gyvenamojo namo kiemą atėjęs kaimynas atsinešė plastikinę talpą, iš kurios užpylė neaiškios kilmės skystį ant jai priklausančio dekoratyvinio krūmo, po to numetęs medžiaginį skudurą ir užsidegęs žiebtuvėlį pabandė jį uždegti. Laimė, moteris spėjo sureaguoti į išpuolį ir gaisras nespėjo išplisti. Nuostolis dar tikslinamas. 76-erių kaimynas sulaikytas.

Dar viena pasvalietė nukentėjo nuo neblaivių vyriškių, tarp kurių buvo ir jos pačios brolis. 23-ejų Pasvalio r. gyventoja pranešė, kad sekmadienio naktį apie 1.30 val. Pasvalio r., Kraštų k., Gamyklos g., daugiabučio namo kieme, prie ten pastatytos palapinės ir palapinėje neblaivus 33-ejų jos brolis su tokiais pat neblaiviais draugais ėmė šūkauti ir stumdytis, daužyti indus, grasinti sudeginti jos brolio automobilį. Taip įžūliai elgdamiesi savo veiksmais sutrikdė jos bei jos giminaičių ramybę ir rimtį. Įtariamieji netrukus buvo sulaikyti.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų