Šalin liūdesį

Šalin liūdesį

Norite atsikratyti pavasarinio liūdesio ir atgauti ramybę? Štai keletas naudingų patarimų, kuriais pasinaudojus jūsų nuotaika pasitaisys ir gyvenimas nušvis naujomis spalvomis.

Dažniau valgykite produktų, stiprinančių nervų sistemą, sukeliančių teigiamų emocijų. Natūraliems antidepresantams, gebantiems pagerinti nuotaiką ir padedantiems atsikratyti nervinės įtampos, priklauso persimonai, svarainiai, saldžios kriaušės, bananai, vynuogės, mangai, sūris, bazilikai, salierai, pomidorai, moliūgai.

Prancūzai dietologai teigia, jog norintieji visą dieną likti geros darbinės formos neturėtų labai prisivalgyti per pietų pertrauką. Po sočių pietų, jei bus valgomas turtingas angliavandenių maistas, tapsite mieguisti ir suglebę. Taip yra todėl, kad angliavandeniai skatina serotonino gamybą, o ši medžiaga pasižymi raminamuoju poveikiu.

Nepraleiskite valgymo, net jei nesate alkani, suvalgykite nors šviežių vaisių arba išgerkite saldžios arbatos su citrina – lengvas užkandis padės atkurti cukraus kiekį kraujyje, nuo to priklauso mūsų fizinis ir protinis aktyvumas.

Atsargiai su saldumynais! Kai esame nuliūdę, sugniuždyti, rankos pačios tiesiasi prie šaldytuvo, kad pasiimtume ką nors skanaus ir kaloringo ir nors truputį pataisytume blogą nuotaiką – tortuką, pyragaitį, bandelę ir kt. Nuotaika ir protinis aktyvumas nuo saldumynų pagerės neilgam, užtat rizikuojate priaugti svorio.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų