„Rifas“ priims šimtą naujų darbuotojų

„Rifas“ priims šimtą naujų darbuotojų

Estijos grupės „Harju Elekter“ valdoma Panevėžio elektroninių sistemų gamybos įmonė „Rifas“ plečiasi ir per trejus metus priims 100 naujų darbuotojų. Dabar joje dirba 120 žmonių.

„Panevėžys tiek su „Rifas“ plėtra, tiek besiplečiant kitoms įmonėms, turi gerą perspektyvą augti ir plėtoti į eksportą orientuotą gamybą“, – pranešime spaudai sakė „Harju Elekter“ valdybos pirmininkas Andresas Alikmajė.

Ūkio ministro Virginijaus Sinkevičiaus teigimu, „Rifo“ plėtra yra svarbi Panevėžiui.

„Panevėžio regionui „Rifo“ plėtra reiškia ne tik naujų darbo vietų ir kompetencijų plėtrą, bet ir svarų indėlį į regiono ekonomiką. Bendrovės operacijoms reikalingas prekes ir paslaugas teikia maždaug šimtas tiekėjų, todėl „Rifo“ plėtra taip pat skatins naujų darbo vietų kūrimą verslo sektoriuje“, – teigė ministras.

Pasak užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus Manto Katino, jeigu užteks elektronikos specialistų, sektoriaus įmonės gali išjudinti Lietuvos regionus.

„Rifas“ per trejus metus planuoja įdarbinti 100 elektrotechnikos įrenginių montuotojų, elektros ir 3D mechanikos inžinierių – jie projektuos bei gamins sistemas, skirtas pramonės įmonėms bei naujos kartos laivams.

Visą Lietuvoje pagamintą produkciją įmonė eksportuoja – pagrindiniai jos partneriai yra Norvegijoje, Suomijoje, Austrijoje ir Nyderlanduose. Jos produkcija naudojama ne tik Europoje, bet ir Šiaurės Amerikos ir Azijos valstybių projektuose.

Įmonė, be to, iki 2018 metų pabaigos ketina nuo 2,5 tūkst. iki 7,5 tūkst. kv. metrų plėsti gamybos patalpas. „Harju Elekter“ Panevėžio įmonę kontroliuoja nuo 2004 metų, jos akcijos kotiruojamos Talino vertybinių popierių biržoje.

Komentarai

  • kiek atlyginimas ?minimalke duoda.?

  • negi tau kyla dar toks klausimas aisku kad minimalke

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų