"Sekundės" archyvo nuotr.

Registracija pas gydytoją telefonu – kantrybės išbandymas

Registracija pas gydytoją telefonu – kantrybės išbandymas

Panevėžio rajono gyventojai skundžiasi ne tik pavargę laukti eilėse pas gydytojus, bet dar ir negalintys pas juos užsiregistruoti.

Vladislavas Jasikevičius pasakojo pirmadienį nuo pat ryto bandęs telefonu užsiregistruoti vizitui pas daktarą Panevėžio rajono poliklinikoje. Vyrui teko apsiginkluoti kantrybe – telefono linija buvo užimta kone valandą.

„Kas kartą bandydamas registruotis telefonu laukiu 10–15 minučių, kol atsilieps. Šį kartą skambinau gal penkiasdešimt kartų apie 40 minučių. Nuolatos rodė užėmimą. Aš dar galiu palaukti, bet kai poliklinika deklaruoja aukštą darbo lygį, modernumą, labai jau keistai tai atrodo“, – stebėjosi vyras.

Panevėžio rajono poliklinikos direktorė Neringa Šinkūnienė tvirtino apie tokias problemas nebuvo girdėjusi. Visgi, anot jos, nuo ryto įstaigoje prie registratūros susirenka labai daug žmonių ir darbuotojos tiesiog nebespėjo visų greitai aptarnauti.

„Pirmą kartą girdžiu apie tokias bėdas, niekada anksčiau taip nebūdavo. Mano žiniomis, žmonės lengvai prisiskambina“, – sakė direktorė.

N. Šinkūnienės teigimu, rajono poliklinikoje dabar dirba 13 registratorių, dvi jų atsiliepinėja į telefono skambučius.

Registratūros darbuotojoms reikia ne tik priimti pacientus, bet ir ieškoti kortelių, jas nunešti gydytojams. Registratorės, pasak direktorės, tikrai malonios ir paslaugios. Daugiau priimti tokių specialistų esą neleidžia biudžetas.

„Be to, šiandien pirmadienis. Tokią dieną visada daugiau darbo – žmonės registruojami pas gydytojus visai savaitei į priekį. Daugiau ir sergančiųjų po savaitgalio“, – kalbėjo N. Šinkūnienė.

Žymiai paprasčiau ir greičiau, anot jos, gyventojai pas gydytojus galėtų užsiregistruoti internetu. Tam esą pakaktų vos trijų minučių. Tačiau šia paslauga rajone mažai kas naudojasi.

„Mūsų įstaigos pacientai – vyresni, senyvi žmonės. Todėl internetu registracija labai vangi“, – pripažino N. Šinkūnienė ir pažadėjo stebėti, ar daugiau žmonėms nekils kliūčių registruojantis vizitui pas medikus.

Komentarai

  • TIKRA TIESA. P R I T A R I U . Už ką jiems kelti atlyginimus?

  • Labai papiktyno nepasotinami,daktarų,mokytojų ir kitų išlaikytinių nepasotinami norai,dėl atlyginimų kėlimo.o gauna po1000-2000eur,jie baisiausiai susireikšmine,labai mokinti,už mūsų pinigus suolus trynė,o visi kiti,kurie ir moka jiems atlyginimus,tegu dirba už min.ar du min.nes jiems dirbant nereikia mokintis,nereikia dirbti šaltyje,karščiui,lyjant lietui,sningant,rizikuoti sveikata ir givybe,jie ir profsajungų praktiškai neturi.Pirma tegul pagerina savo darbų kokybę,nebeima kyšių,o tada kažką reikalauja,o kur dar pensininkai su savo 200-300eur.pašalpom???

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų