G. LUKOŠEVIČIAUS nuotr.

Regiono verslo žvaigždėms – garbingi apdovanojimai

Regiono verslo žvaigždėms – garbingi apdovanojimai

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų nariai metinėje asamblėjoje ne tik aptarė metų rezultatus, bet ir paskelbė geriausių rezultatų pasiekusias įmones bei verslo atstovus.

Penktadienį į Panevėžio bendruomenių rūmus susirinkusius verslo atstovus sveikino Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, renginio svečias ūkio ministras Virginijus Sinkevičius.

Sveikinimo žodžius susirinkusiesiems sakė ir Panevėžio rajono, Utenos, Anykščių, Visagino, Pasvalio ir Rokiškio rajonų merai, Lietuvos miestų prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentai. Valstybinės darbo inspekcijos, „Sodros“ vadovai.

Geri metai

„Džiaugiuosi, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai auga ir stiprėja. Džiaugiuosi, kad prie mūsų prisijungia vis daugiau narių. Šiais metais turėjome tikrai daug renginių, daug gražių akimirkų, – įvertino vakaro šeimininkas S. Gailiūnas – Sveikinu visus 2017-ųjų metų geriausiuosius.“

Panevėžio krašto verslininkus sveikinęs ūkio ministras V. Sinkevičius minėjo verslo ir valdžios bendradarbiavimo svarbą.

„Sveikindamas Panevėžio regiono geriausias įmones, verslininkus, noriu pabrėžti, jog tik dirbdami bendram tikslui pasieksime gerų rezultatų“, – kalbėjo tik šią savaitę ministru paskirtas V. Sinkevičius.

Panevėžyje ne pirmą kartą besilankantis Ūkio ministerijos vadovas sakė kaskart artimiau susipažįstantis su regionu ir kas kartą čia randantis kažką smagaus. V. Sinkevičius sako labai besidžiaugiantis, kad Panevėžys jau pasirinko specializaciją ir aiškiai deklaruoja norintis tapti Lietuvos robotikos centru. Ministro manymu, Aukštaitijos sostinė – puikus pavyzdys kitiems.

„Aš visada sakau, kad tas, kuris nori, yra vienu žingsniu priekyje to, kuris nežino – nori ar nenori. Kai kuriuose regionuose problema, kad iš tiesų neaišku, ko jų savivaldybės, savivaldybės vadovai, tarybų nariai nori. Ar iš tiesų jie nori to verslo, pritraukti investicijas ir dėl to patys šiek tiek investuoti?“ – kalbėjo V. Sinkevičius.

Ministras tiki, jog Panevėžio miestas gali tapti lyderiu ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse, o dėl to čia gyvenantiesiems bus tik geriau.

Panevėžio krašto verslininkus sveikino ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. G. LUKOŠEVIČIAUS nuotr.

Panevėžio krašto verslininkus sveikino ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. G. LUKOŠEVIČIAUS nuotr.

Įvertinimo nusipelnė daugelis

Generalinėje asamblėjoje kasmet apdovanojami geriausių veiklos rezultatų pasiekusieji Panevėžio PPAR nariai. Rūmų Taryba šiemet geriausiomis paskelbė šešias įmones.

Skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“ ir diplomais apdovanotos geriausios Aukštaitijos regione gamybos ir paslaugų įmonės. Didžiųjų gamybos įmonių grupėje įvertintos bendrovės „Panevėžio Aurida“, „Utenos trikotažas“. Mažųjų įmonių – „Burbuliukas“. Didžiųjų paslaugų įmonių grupėje – „Indastrus“, „Utenos butų ūkis“. Mažųjų paslaugų įmonių grupėje – „Naftėnas“.

Garbingas „Lietuvos eksporto prizas 2017“ už reikšmingą eksportą bei rinkų plėtrą įteiktas akcinėms bendrovėms „Umega“ ir „Sakret“.

Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas įteikė Metų inovacijų prizą. Šis garbingas apdovanojimas atiteko bendrovei „Rifas“.

„Sveikindamas Panevėžio regiono geriausias įmones, verslininkus, noriu pabrėžti, jog tik dirbdami bendram tikslui pasieksime gerų rezultatų.“

V. Sinkevičius, ūkio ministras

Už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei bronzinė „Darbo žvaigždė“ įteikta bendrovės „SDG“ („Saugus darbo garantas“) Panevėžio skyriaus direktorei Laurai Kaminskaitei ir Rokiškio mašinų gamyklos direktoriui Robertui Kilai. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų padėkos ženklu apdovanotas ilgametis Panevėžio PPAR Utenos filialo direktorius Sergejus Rybakovas.

Rūmų padėkos ženklu taip pat apdovanotas Utenos rajono savivaldybės administracijos direktorius Jonas Slapšinskas. Jis įvertintas už palankių verslo sąlygų kūrimą bei iniciatyvas verslui plėtoti.

Lietuvos PPAR asociacijos įsteigtas apdovanojimas „Darbo žvaigždės medalis“, kuriuo apdovanojami Rūmų narių darbuotojai, nusipelnę verslo ir profesijos lyderiai, įteiktas bendrovės „Kriautė“ statybos direktoriui Albertui Vaguliui bei technikos direktoriui Vitui Žilinskui.

„Darbo žvaigždės medaliu“ taip pat apdovanotas bendrovės „Nosted mechanika“ gamybos direktorius Vladas Jotka, AB „Utenos trikotažas“ mezgimo cecho vadovas Vidmantas Malakauskas, inovacijų vyresnioji technologė Regina Ramenytė. „Darbo žvaigždės medalis“ atiteko ir bendrovės „Povydė“ kulinarijos cecho vyriausiajai kulinarei Editai Zopelienei, įmonės „Schmitz Cargobull Baltic“ cecho meistrui Mindaugui Šalavejui ir bendrovės „Duventa“ personalo skyriaus vadovei Dalei Tauginienei.

Lietuvos PPAR asociacijos įsteigtu apdovanojimu „Darbo žvaigždės medalis“ įvertinti Rūmų narių darbuotojai, nusipelnę verslo ir profesijos lyderiai. G. LUKOŠEVIČIAUS nuotr.

Lietuvos PPAR asociacijos įsteigtu apdovanojimu „Darbo žvaigždės medalis“ įvertinti Rūmų narių darbuotojai, nusipelnę verslo ir profesijos lyderiai. G. LUKOŠEVIČIAUS nuotr.

Yra kuo didžiuotis

„Rūmų ambasadoriaus“ apdovanojimas už aktyvų dalyvavimą Rūmų veikloje bei jos populiarinimą šiemet buvo įteiktas Panevėžio PPAR viceprezidentui Rimantui Maženiui.

Pasak S. Gailiūno, panevėžiečiams tikrai yra kuo didžiuotis: Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai yra įtakingiausia ir stipriausia asocijuota verslo organizacija Aukštaitijoje. Šiuo metu PPPAR vienija beveik tris šimtus narių. Sėkmingai dirba Panevėžio PPAR filialas Utenoje, atstovybės Rokiškyje ir Pasvalyje.

Kasmet organizuojamos tarptautinės parodos „EXPO Aukštaitija“, Kalėdinė mugė. O Rūmų organizuojamos verslo misijos jų atstovus per pastaruosius metus buvo nuvedusios į Omaną, Jungtinius Arabų Emyratus, Izraelį, JAV, Kanadą, Japoniją, Braziliją, Argentiną, kitas šalis.

Galerija

Komentarai

  • Nu a graž tokioj šventėj būt be kaklaraiščių, kaip runkeliam? I mėrui reikėtų keist akuliorius, ba atrodo kaip su dujokauke.

    • Atsakyti
Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų