V. BULAIČIO nuotr.

Regbis: pirmose rungtynėse nusileista, laukia dar dvejos

Regbis: pirmose rungtynėse nusileista, laukia dar dvejos

Panevėžio „Aukštaitijos“ stadione šiandien startavo pirmą kartą mūsų šalyje organizuojamas elitinis Europos jaunimo (iki 18 metų) regbio-7 čempionatas.

Antrus metus iš eilės su stipriausiomis Senojo žemyno komandomis kaunasi ir Lietuvos regbininkai.

C grupėje Sigito Kukulskio ir Tomo Zibolio treniruojamų lietuvių varžovai – praėjusių metų bronzos medalių laimėtojai Didžiosios Britanijos regbininkai, taip pat pajėgios Gruzijos ir Belgijos rinktinės.

Tarp dvylikos U-18 Lietuvos rinktinės narių Europos regbio-7 čempionate rungtyniauja ir du panevėžiečiai, trenerio Anatolijaus Smirnovo auklėtiniai – R. Sargūno sporto gimnazijos moksleiviai Nortas Albanavičius ir Kasparas Lukoševičius.
Pirmosiose rungtynėse lietuviai 12:33 (0:21) pralaimėjo vienai iš čempionato favoričių britų rinktinei.

Šiandien mūsų šalies regbininkų laukia dar du susitikimai. Būtinai atvykite jų palaikyti: rungtynės su gruzinais prasidės 15.50 val., su belgais – 19.10 val.

Panevėžyje varžosi 16 rinktinių, suskirstytų į keturis pogrupius po keturias ekipas. Pirmąją čempionato dieną savo pogrupiuose komandos su varžovais sužais po kartą ir išsiaiškins vietas. Po dvi stipriausias grupių ekipas pateks į ketvirtfinalį, o likusios tęs kovą dėl 9–16 pozicijų. Antrąją pirmenybių dieną, sekmadienį, prasidės atkrintamosios varžybos, per kurias paaiškės galutinės vietos.

Galerija

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų