FK „Panevėžys“ ir T. Šiaudinio nuotr. Tarp M. Savėno ir C. Atsinos žiežirbų buvo, tačiau pasak daugumos „Panevėžio“ žaidėjų, apie rasizmą nėra nė kalbos.

Rasizmo skandalas subliuško: federacija išteisino „bosą“

Rasizmo skandalas subliuško: federacija išteisino „bosą“

Prieš porą savaičių kilęs rasizmo skandalas baigėsi Lietuvos futbolo federacijos (LFF) verdiktu: buvusio FK „Panevėžys“ legionieriaus iš Ganos Charleso Atsinos kaltinimai žaidžiančiajam treneriui Mantui Savėnui neturi jokio pagrindo.

LFF Drausmės komitetas informavo, kad byla nutraukiama neradus įrodymų, patvirtinančių kaltinimus.

Primename, kad legionierius Ch. Atsina prieš palikdamas Lietuvą liepos viduryje spėjo ne tik apkaltinti komandos kapitoną Mantą Savėną rasistiniu elgesiu, bet ir apkaltino komandą nesąžiningai manipuliuojant rungtynių rezultatais, kreipėsi į LFF, tačiau konkrečių įrodymų ar rungtynių žaidėjas nenurodė.

Su futbolininku susisiekti bandė naujienos.lt redakcija, tačiau nesėkmingai.

LFF, reaguodama į Ch. Atsinos pareiškimus, turėjo pradėti vidinį tyrimą, tačiau garsiai žiniasklaidoje nuskambėjęs atvejis greitai nurimo.

Be to, pačius FK „Panevėžio“ žaidėjus glumino legionieriaus elgesys. Ch. Atsina neretai vėluodavo į treniruotes, jautėsi ekipoje išskirtiniu bei laikė save kone žvaigžde ir komandos gelbėtoju.

Arogancija nedingdavo ir rungtynių metu: jį pakeitus neretai legionierius demonstratyviai išreiškdavo savo nepasitenkinimą: angliškai besikeikdamas spardydavo vandens buteliukus.

O ir aikštėje puolėjas, kurio darbas – realizuoti progas ir mušti įvarčius, didelių kalnų nenuvertė ir niekuo neišsiskyrė: per 14 rungtynių pelnė vos 2 įvarčius. Kad klubas perka katę maiše, galėjo kilti įtarimų dar prieš sezoną. Futbolininko karjeros viršūnė – Vokietijos penktoji lyga ir įvarčiai mėgėjiškų komandų čempionatuose.

Tiesa, dažnai žiniasklaidoje linksniuojamas „Panevėžys“ ir šeštadienį nerado kelio į pergalę: Aukštaitijos derbyje aikštės šeimininkai 1:3 (0:1) nusileido svečiams iš Kėdainių, Mariaus Skinderio vadovaujamai „Nevėžio“ ekpai.

Komentarai

  • Kiek bepusi burbulą, jis vistiek sprogs.

Rodyti visus komentarus (1)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų