V. BULAIČIO nuotr.

Ramygalos seniūnijoje per gaisrą žuvo žmogus (atnaujinta)

Ramygalos seniūnijoje per gaisrą žuvo žmogus (atnaujinta)

Tragiškas rytas išaušo Ramygalos seniūnijos Rimaisių kaimo vienkiemyje. Čia užsidegus gyvenamajam namui žuvo 48-erių šeimininkas.

Pranešimą apie netoli „Via Baltica“ magistralės degantį namą penktadienį 7 val. specialiosioms tarnyboms perdavė pro šalį važiavęs asmuo. Į įvykio vietą skubiai išsiųsti ugniagesiai gelbėtojai. Jie nedidelį medinį namą Rimaisių kaime rado degantį atvira liepsna.

Numalšinus ugnį namo viduje rastas mirusio vyro kūnas. Apdegęs žmogus buvo suklupęs šalia lovos. Pareigūnai jo iš vietos nejudino – kūnas apžiūrėti paliktas policijai, kuri dėl įvykio pradėjo ikiteisminį tyrimą.

„Mes atvykstame tik numalšinti gaisro. Savo versiją pagal esamą vaizdą turime, bet jos neatskleidžiame – spėlioti neturime teisės, gaisro priežastis nustatys atsakingas inspektorius“, – „Sekundei“ sakė Panevėžio apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus vyresnysis specialistas Aidas Bložė.

Liepsnos pėdsakas

Ugniagesiai gelbėtojai tik po poros valandų nuo darbų pradžios baigė vandeniu lieti smilkstančius baldus, drabužius.

Pastatas po gaisro vargu ar gali būti remontuojamas. Išdegė visas vidus, stogas, apdegė pusės pastato lauko sienos.

Ant vienos jų buvo ryškiai matomas liepsnos liežuvių pėdsakas, vedantis nuo šeimininko kambario lango link stogo.

Galbūt dėl rūkymo

Po nelaimės šalia sudegusio namo vaikštinėjo žuvusiojo brolis Albertas iš Panevėžio. Jis pasakojo, kad miręs vyras gyveno vienas jų motinos name. Anksčiau čia dar buvo ir kitas brolis, bet vėliau išsikėlė į Ramygalą.

Iš viso šioje šeimoje augo aštuoni vaikai. Pats žuvusysis šeimos nebeturėjo jau dešimtmetį. Vyras niekur nedirbo, talkino atliekant viešuosius darbus.

Broliai su juo bendravo. Vakarą prieš gaisrą Albertas lankėsi Rimaisių vienkiemyje ir apie jokį pavojų negalėjo nė nutuokti. Tokia nelaimė, pašnekovo nuomone, galėjo atsitikti dėl neatsargaus rūkymo. Namo šeimininkas mėgo traukti dūmą, kartais išgerdavo. Visgi prieš gaisrą jis, Alberto teigimu, buvo blaivus.

 

Galerija

 

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų