Ramygaloje sumuštas ir apiplėštas pensininkas

Ramygaloje sumuštas ir apiplėštas pensininkas

Jaukus Ramygalos miestas pašiurpęs. Čia gyvenantis pensininkas teigia buvęs sumuštas ir apiplėštas į jo namus įsiveržusio romo.

Į policiją kreipęsis 79-erių ramygalietis pasakojo išgyvenęs siaubo vakarą. Anot jo, praėjusį ketvirtadienį, apie 20 val., pastebėjo, kad į namus Malūno g. per praviras duris įsibrovęs nepažįstamas romų tautybės vyriškis. Šis siūlė pirkti įvairius daiktus. Šeimininkui atsisakius tokio pasiūlymo, jo teigimu, nekviestas svečias paleido į darbą kumščius.

Pensininkas teigia buvęs mušamas rankomis ir kojomis – suduota ne mažiau 10-ies smūgių į įvairias kūno vietas. Anot jo, įsibrovėlis reikalavo atiduoti pinigus. Užpuolimas baigėsi ramygaliečio apiplėšimu. Užpuolikas pagrobė vieną eurą, mobiliojo ryšio telefoną, elektrinį grąžtą, kampinį šlifuoklį, du plokščiaekranius televizorius ir kelioninį krepšį. Nuostolį nukentėjusysis įvertino 161 euru.

Panevėžio Vyriausiojo policijos komisariato atstovės spaudai Rasos Meištės teigimu, įtariamasis tebeieškomas.

Pradėtas tyrimas dėl plėšimo.

Nuo vagių nukentėjo ir dar vienas ramygalietis. 55-erių vyras policijai pranešė, jog pirmadienį, apie 11.30 val., pastebėjo Sporto g. esančio garažo pravirą langą. Iš garažo pavogtas trimeris, motorinis purkštuvas, chemikalai. Nuostolis siekia 1184 Eur.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų