Raguvoje šeimininkavo ilgapirščiai

Raguvoje šeimininkavo ilgapirščiai

Ketvirtadienio rytas kai kuriems raguviškiams prasidėjo sugadinta nuotaika ir nuostoliais, pastebėjus, kad namuose lankėsi nekviesti svečiai.

Ankstų rytą, kelios minutės prieš septynias 58-erių vyras pranešė, kad Panevėžio r., Raguvos sen., Kritižio k., Vilniaus g., ant garažo durų pasigedo pakabinamos spynos, o garažo viduje pasigedo 5 vnt. plastikinių talpų, kuriose buvo po 20 l dyzelino, dėžutės galvučių komplekto, rankinių įrankių komplekto, garaže stovėjusio neužrakinto automobilio viduje pasigedo magnetolos „Pioneer“ su MP3 grotuvu, bagažinėje – įrankių dėžės su įvairiausiais įrankiais. Nuostolis siekia 250 eurų.

Tos pačios dienos vakarą, apie 17.47 val. į policijos pareigūnus kreipėsi ir 56-erių vyras. Jis pranešė, kad grįžęs į namus Raguvos sen., Fermos k., Vilniaus g., pastebėjo, kad ant garažo durų nebėra kabamosios spynos, viduje pasigedo raktų rinkinio, dėžutės įrankiams, kurioje buvo 30 vnt. galvučių varžtams atsukti, 15 vnt. raktų, halogeninio žibinto. Pavogtus daiktus vyras įvertino 200 eurų.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų