(BNS nuotr.)

R.Karbauskis neigia su viešųjų ryšių kompanija naktį kalbėjęs apie G. Kildišienės knygą

R.Karbauskis neigia su viešųjų ryšių kompanija naktį kalbėjęs apie G. Kildišienės knygą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako ketvirtadienį viešųjų ryšių kompanijoje kalbėjęsis apie planuojamą pasirašyti sutartį tarp jo vadovaujamos partijos ir „PR Service / Edelman Affiliate“.

„Mes su ta kompanija dirbame ir kaip partija ir aš labai rimtai šnekėjausi apie tą sutartį, kurią mes planuojame pasirašyti rudenį su viešųjų ryšių kompanija. Atitinkamai ėjau pro tas duris, išėjau pro tas duris ir nesuprantu, iš ko čia dabar reikėtų daryti tokį ažiotažą“, – penktadienį „Žinių radijui“ sakė R.Karbauskis.

Jis teigė, kad per susitikimą su buvusia Seimo nare Greta Kildišiene, keliais viešųjų ryšių ekspertais ir teisininke Liudvika Meškauskaite nebuvo aptarta neseniai išleista eksparlamentarės knyga „Atvirai“, jos viešinimo ir platinimo kampanija.

„Aš nežinau, iš kur tokios žinios ištrauktos, kad mes tai aptarinėjome. Iš tikrųjų viešoje vietoje, Vilniaus centre, viešųjų ryšių kompanijoje buvo susitikimas, kurį inicijavo viešųjų ryšių kompanija“, – kalbėjo politikas.

„Valstiečių“ lyderis tvirtino, kad žiniasklaidos pranešimai apie jo slapstymąsi yra nepagrįsti.

Jis taip pat neigė, kad asmeniškai koordinavo knygos „Atvirai“ leidybos, finansavimo, platinimo ir viešinimo reikalus. Apie tai skelbė BNS, remdamasi keliais šaltiniais Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungoje.

„Čia, aš sakyčiau, yra fantazijos ir, tikriausiai, Matelio, o ne šaltinių iš valstiečių ir žaliųjų sąjungos, nes aš nesu to daręs“, – teigė R.Karbauskis, turėdamas mintyje iš frakcijos pasitraukusį parlamentarą Bronislovą Matelį.

Ketvirtadienį maždaug aštuonias valandas „PR Service / Edelman Affiliate“ praleidęs „valstiečių“ lyderis išėjęs iš patalpos situacijos nekomentavo.

G.Kildišienė iki šiol žiniasklaidai išsamiai nekomentavo knygos „Atvirai“ išleidimo aplinkybių. Biografinėje eksparlamentarės knygoje nebuvo nurodyta spaustuvė, kurioje spausdintas 30 tūkst. knygos tiražas. Knygoje įvardijama, kad ją išleido pačios G.Kildišienės vadovaujama leidykla „Amatas“.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama“.

 

 

Komentarai

  • ta suka jau uzknyso,barakuda,vagile

  • Normalūs žmogiški susitikimai,žmogiški jausmai,na ir kas?, pasimatė,pasišnekėjo, na ir kas čia nenormalaus.?O tas Ramūnas normalus vyras,kam jis taip trukdo.Ramūnai, tu turi teisę į darbą ir į meilę ir į jausmus.Tik nesinervuok.

  • kuo greičiau tik von ta mezgėja

  • Ten mezgėja skaitė savo knygą Karbauskiui, kad tas visą tiražą nupirktų ir išdalintų savo kolchozų darbuotojams.

Rodyti visus komentarus (4)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų