Jaunimo muštynes Panevėžio rajono Skripijos kaime sekmadienio naktį malšino pareigūnai. T. MARKELEVIČIAUS nuotr.

Puolė ne tik kumščiais, bet ir dujomis

Puolė ne tik kumščiais, bet ir dujomis

Santykių aiškinimasis vieniems Panevėžio rajono gyventojams baigėsi policijoje, kitiems – ligoninėje.

Sekmadienio naktį Panevėžio rajono Skripijos kaime, padauginę svaigiųjų gėrimų, į konfliktą įsivėlė dvi kompanijos.

Aistros įsiplieskė, kai į vienos tenykštės sodybos teritoriją „Audi“ markės automobiliu atvažiavo vaikinų kompanija, kuri, matyt, buvo pageidaujama. Nes netrukus į kiemą atriedėjo dar du – „Volkswagen Passat“ ir „Honda Civic“ markės automobiliai, pilni jaunimo. Atvykėliai, nieko nelaukę, „audinės“ ekipažą pavaišino ašarinėmis dujomis, o svečių automobilį suniokojo – buvo išmuštas lango stiklas vairuotojo pusėje, subadytos visos padangos.

Kilus muštynėms, vienas iš konflikto dalyvių sėdo prie hondos vairo, tačiau netrukus buvo sulaikytas į incidento vietą apie 2 val. iškviestų policijos pareigūnų. Sekundė.lt jau skelbė, kad 33-ejų metų rajono gyventojui ne tik buvo nustatytas 1,90 promilės girtumas – jis taip pat neturėjo teisės vairuoti transporto priemonę. Vyrui gresia baudžiamoji byla už vairavimą išgėrus, taip pat bus konfiskuotas automobilis.

Likusiems peštukams dėl akis graužiančių dujų prireikė medikų pagalbos.

Dar vienas konfliktas buvo įsiplieskęs netoli nuo Panevėžio nutolusioje Ramygaloje.

Į 27-erių rajono gyventojo sveikatą pasikėsinta šeštadienio vakarą, maždaug 20.10 val. Vyras nesitikėjo, jog viešojoje vietoje, centrinėje Ramygalos aikštėje, jį užpuls ne kas kitas, bet pažįstami.

37-erių įtariamajam nustatytas 1,93 promilės, o jo 24 metų bendrininkui – net 2,64 promilės girtumas. Abu rajono gyventojai sulaikyti, įvykio aplinkybės tiriamos.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų