"Sekundės" archyvo nuotr.

Prokurorai kreipėsi į teismą dėl Panevėžio mero patarėjos

Prokurorai kreipėsi į teismą dėl Panevėžio mero patarėjos

Vos per valandą – dvi nekokios žinios Panevėžio mero patarėjai Gintarei Maskoliūnienei.

Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos atstovės ryšiams su visuomene Ritos Škutienės teigimu, prokurorai šiandieną kreipėsi į teismą prašydami pratęsti jos nušalinimą nuo pareigų dar dviem mėnesiams.

Nušalinimo terminas G. Maskoliūnienei baigiasi jau šį šeštadienį.

Prokuratūra į teismą dėl kardomosios priemonės pratęsimo kreipėsi iš karto po to, kai Panevėžio apygardos teismas paskelbė atmetęs G. Maskoliūnienės advokato skundą dėl jos nušalinimo. Teismas nutartyje nurodė, kad didelės apimties ikiteisminiame tyrime yra reikalinga užtikrinti netrukdomą duomenų rinkimą bei užkardyti naujų nusikalstamų veikų darymą. Teismo įsitikinimu, skunde nurodytos aplinkybės, kad G. Maskoliūnienė neteista, dirba, turi nuolatinę gyvenamąją vietą ir šeimą, nepaneigia žemesniojo teismo išvadų, jog užimamos pareigos sudaro įtariamajai galimybę trukdyti procesui ir daryti naujas nusikalstamas veikas. Teismas pažymėjo, kad G. Maskoliūnienė įtariama dviejų apysunkių nusikaltimų valstybės tarnybai ir viešiesiems interesams padarymu, o pateiktoje ikiteisminio tyrimo medžiagoje yra pakankamai duomenų, leidžiančių manyti, kad ji galėjo padaryti inkriminuojamas nusikalstamas veikas.

Komentarai

 • Va tau ir braukis prie lovio… Pavojingas ir sunkus tas darbas,reikia buti itint budriam ir atsargiam,kad STT nepasibelstu :))) Nepasiseke…
  Bet gal dar ne viskas prarasta.. Palaikau visu Panevezio zmoniu isrinkta mera ir jo komanda!

  • Tai jūs nieko blogo čia nematote, palaikote merą ir jo komandą, kurie nušalinti dėl nusikalstamos veikos? Baisu kai žmonės išrenka tokius merus.

   • Taip, būtent nematyti nieko blogo, tik politizuotą vilkinimą. Matau vien bandymą mesti tinklą kuo plačiau. Kai nekimba vienur, tada žvejys pasiima kibiriuką, kėdutę ir keliauja kitur. Jeigu įmanoma būtų ką rasti, kai ir būtų jau atradę, paskelbę, išvežę į Šiaulius, nes operacija plataus mąsto, taigi dirbančių ne du ir ne trys.

  • ,,Leidžiančių manyti, kad galėjo“- kitaip sakant, leidžiančių suabejoti, ar galėjo, ar negalėjo.
   Padarė ar nepadarė – štai kur būti ar nebūti.
   Kavos tirščiai netinka…

  • Palaikau. Nes man kyla abejonių ar ir kiek įtakos turi STT vadovavęs Urbšys.

  • Gintarei stiprybės labai nuoširdus palinkėjimas. Pasitikiu stropia, darbščia jauna moterimi kaip ir meru. Saugok dieve nuo „draugo“. Susidaro abejonių ar nėra riba kai jau reikia kalbeti apie TĄ kuris jaudinosi kad Verdenės tame plote rinkėjai tiktai nesijaudintų?

 • Visi zebrai yra dryžuoti. Nė vienas arklys nėra zebras. Ar arklys gali būti dryžuotas?

Rodyti visus komentarus (7)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų