Artėjančiam pavasariui ruošiasi ir ilgapirščiai.

Pritrūkę alkoholio, naktį brovėsi į barą

Pritrūkę alkoholio, naktį brovėsi į barą

Pirmadienio naktį trijulės nuotykiai Panevėžyje baigėsi ne visai linksmai. Du vaikinai ir mergina, pritrūkę svaigiųjų gėrimų, nusprendė apvogti barą. Tačiau vietoj audringo vakarėlio jiems teko blaivytis areštinėje.

Kad kėsintasi apvogti barą Algirdo g., pastebėjo apie 4.30 val. į darbą atėjusi 61-erių moteris. Ilgapirščiai jau buvo spėję sugadinti pakeliamas sandėlio duris bei apgadinę baro duris, esančias sandėlio viduje. Tačiau į baro patalpas nespėta patekti – įsibrovėlius sulaikė atvykę policijos pareigūnai. Į barą nusitaikę du vaikinai buvo neblaivūs – 24-erių panevėžiečiui nustatytas 1,8 promilių, o metais vyresniam kompanionui – 1,41 prom. Kartu su vyrais į areštinę uždaryta ir 19-metė, dalyvavusi apvagiant barą.

Pirmadienio ankstų rytą policijos pagalbos prireikė ir Ramygalos miestelyje, Dariaus ir Girėno g., pas draugus apsistojusiam Panevėžio rajono gyventojui. Vyras pranešė, kad jam, būnant draugų bute, atėjo pažįstamas asmuo, kuris pagrasinęs peiliu atėmė mobilaus ryšio telefoną. Pavogtą telefoną nukentėjusysis įvertino 300 eurų. 31-erių įtariamasis ieškomas policijos.

Maždaug po valandos policijos pareigūnai buvo iškviesti į toje pačioje gatvėje stovinčią parduotuvę. Parduotuvės darbuotojas, atvykęs į darbą, pastebėjo, kad išdaužtas parduotuvės durų lango stiklas, tačiau iš patalpų nieko neišnešta. Parduotuvei padaryti nuostoliai siekia 250 eurų. Aiškinamasi, ar po Ramygalos miestelį siautėjo tas pats asmuo.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų