Priėmimas į mokyklas – jau nuo rytdienos

Priėmimas į mokyklas – jau nuo rytdienos

Panevėžio miesto savivaldybė primena: nuo sausio 5 d. prasideda priėmimas į 1-ąsias ir 5-ąsias mokyklų klases.

Centralizuotai vaikus priima Švietimo ir jaunimo reikalų skyrius (Topolių al. 12, 30 kab.). Iki vasario 28 d. teikiamas pirmumas tiems, kas gyvena mokyklai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje. Nuo kovo 1 d. priimama į laisvas vietas pagal prašymo padavimo datą ir laiką.

Į K. Paltaroko gimnaziją, A. Lipniūno progimnaziją ir specialiąsias mokyklas priima pačios įstaigos.

Švietimo ir jaunimo reikalų skyriui pateikiami dokumentai:

1 klasė. Prašymo popierinis ar elektroninis variantas; vaiko gimimo liudijimas su kopija; vaiko sveikatos pažymėjimas (forma 027-1/a); 2 fotonuotraukos (3×4, pateikiamos į mokyklą iki rugsėjo 1 d.).

5 klasė. Viskas taip pat, tik pateikiamas vaiko sveikatos pažymėjimas arba iki einamųjų metų gruodžio 31 d. galiojančio pažymėjimo kopija; pradinio išsilavinimo pažymėjimas ar kitas įgytą pradinį išsilavinimą liudijantis dokumentas su kopija, 4 klasės pasiekimų aprašo kopija (iki birželio 7 d.).

Dėmesio! Prašymai bus priimami, registruojami ir be sveikatos pažymėjimų. Juos Švietimo ir jaunimo reikalų skyriui būtina pristatyti iki gegužės 31 d. (būsimiems pirmokams), iki birželio 7 d. (būsimiems penktokams).

Prašymus dėl šešiamečių priėmimo į 1-ąją klasę galima teikti ir be PPT išvados-rekomendacijos. Ją reikės pristatyti iki gegužės 31 d.

Prašymus Švietimo ir jaunimo reikalų skyriui kviečiame teikti el. p. priemimas.mokyklos@panevezys.lt. Prašymo forma užpildoma (būtinai pasirašoma), nuskenuojama ir siunčiama (kitus dokumentus pateiksite per 10 darbo dienų nuo prašymo pateikimo dienos).

Prašymai el. paštu pradedami siųsti sausio 5 d. 8 val. Jie registruojami pagal padavimo datą ir laiką. Neregistruojami, jeigu trūksta reikalingų duomenų ar pateiktieji neteisingi; jeigu prašymas pateiktas anksčiau už nurodytą priėmimo dieną ir laiką (tokiu atveju jums bus pranešta).

Daugiau informacijos – www.panevezys.lt – Priėmimas į mokyklas, tel. 50 13 86 arba el. paštu priemimas.mokyklos@panevezys.lt.

Savivaldybės tarybos patvirtintas maksimalus 1-ųjų ir 5-ųjų klasių skaičius mokyklose – po 4.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų