Prasideda Metų panevėžiečių rinkimai

Prasideda Metų panevėžiečių rinkimai

Spalis Panevėžyje turi gražią tradiciją – prasidedantys Metų panevėžiečių rinkimai suteikia galimybę apžvelgti praėjusius metus ir įvertinti labiausiai nusipelniusius panevėžiečius.

Savivaldybė vėl kviečia bendruomenės narius aktyviai dalyvauti ir siūlyti vertų dėmesio, pagarbos žmonių kandidatūras. Primename, kad pateikti savąją galite visi – gyventojai, kolektyvai, įmonės, įstaigos ir organizacijos.

„Panevėžys atsinaujina. Pokyčiai matomi ne tik dėl gerėjančios infrastruktūros. Keičiasi požiūris į miestą – matome vis didesnį norą dalyvauti miesto gyvenime ir augantį bendruomeniškumą, dėmesį esantiems šalia. Tokį pokytį kuria stiprios asmenybės. Kviečiu siūlyti tuos, kurie, Jūsų nuomone, labiausiai prisideda prie miesto pokyčių. Šie žmonės verti ne tik mūsų pagarbos ir padėkos žodžių, tačiau ir Metų panevėžiečio vardo“, – sako meras Rytis Račkauskas.

Kaip ir kasmet, už nuopelnus miestui kalendoriniais metais bus išrinkti ne daugiau kaip penki Metų panevėžiečiai. Juo galima tapti už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje; švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus; profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją; labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams; visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą; miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas; savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą. Metų panevėžiečio vardas taip pat gali būti suteikiamas už viso gyvenimo nuopelnus.

2017-ųjų Metų panevėžiečiai bus apdovanoti J. Lebednyko sukurtomis skulptūrėlėmis.
Jūsų pasiūlytų kandidatūrų Savivaldybė laukia iki gruodžio 1 d. Prašome nurodyti žmogaus vardą, pavardę, konkrečius nuopelnus kalendoriniais metais arba apibūdinti viso gyvenimo darbus. Raštu pateiktas kandidatūras registruoja Vidaus administravimo skyrius (8-oji darbo vieta), el. paštu spauda@panevezys.lt bei tel. 501 348 – Komunikacijos skyrius.

Primename, kad 2016-ųjų Metų panevėžiečiais tapo agentūros „SOS vaikai“ Panevėžio skyriaus, Šeimos namų vadovė Irma Zabulionytė, Panevėžio ligoninės gydytoja ginekologė onkologė Stasė Melaikienė, poetė Elvyra Pažemeckaitė, dailinininkas Ramūnas Grikevičius ir „Kalnapilio-Tauro grupės“ gamybos vadovas Antanas Laučys.

Komentarai

  • Metų Panevėžiečio nominaciją skirti Leliukui, už šiukšlių traukimą i viešumą

  • palaikau,bet skulpturele sukurti turetu Gema

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų