Pramonės parkas konkuruoja su miesto centru

Pramonės parkas konkuruoja su miesto centru

Įžvelgę atsiveriančias galimybes, Panevėžio pramonės parko plėtotojai vakarinėje miesto dalyje kuria patrauklią tiek verslui, tiek fiziniams asmenims zoną. Pramonės g. 8 esančiame pastatų komplekse nuomojamos gamybinės, sandėliavimo ir biuro patalpos.

 

Sovietinius laikus menantys pastatai yra puikus būdas išspręsti verslui reikalingų patalpų poreikį į juos neinvestavus milžiniškų pinigų. Panevėžio pramonės parko direktoriaus Justino Pupkevičiaus teigimu, nors kadaise klestėjusios gamyklos Pramonės g. pastatai statyti seniai, tačiau naudotos kokybiškos medžiagos ir jų negailėta. Dėl to tokių pastatų renovacija ir nuoma yra pigesnis bei paprastesnis būdas verslo plėtrai, nei įmonei pačiai imtis statybų. Juolab kad Pramonės g. 8 vienoje vietoje sutelktos įvairios paskirties patalpos – administracinės, sandėliavimo, gamybinės, prekybinės. Jau dabar Panevėžio pramonės parkas ganėtinai sėkmingai konkuruoja su miesto centru: vieta plėtoti verslui, kuriam nereikia didelių žmonių srautų, patogi, privažiuoti net sunkiuoju transportu – patogu. Pastatų aukščiai taip pat labai įvairūs – nuo labai aukštų iki vienaaukščių, o elektros galingumai – dideli, pritaikyti pramonės poreikiams.

Eksportuojančiuosius produkciją vilioja patogus susisiekimas su „Via Baltica“, o prekiaujantieji su Rytais gali naudotis į teritoriją nutiestais geležinkelio bėgiais.

Panevėžio pramonės parko valdomų plotų dydžiai labai įvairūs – nuo keliolikos iki keliolikos tūkstančių kvadratinių metrų. Daugiau nei pusė jų jau išnuomota ir laisvų pasiūla sparčiai mažėja.

Klientų patogumui Panevėžio pramonės parke teikiamos krovos paslaugos ir jos bus dar plečiamos. O laikinai saugoti galima išsinuomoti ir dalį sandėlio.

Pasak J. Pupkevičiaus, patalpų Pramonės parke nuomos kainos itin lanksčios. Jos priklauso nuo patalpų būklės, klientų poreikių, reikiamų investicijų ir kas investuos – pati įmonė ar plėtotojai.

„Esame labai lankstūs. Bandome šnekėtis su klientais ir rasti abiem pusėms naudingą sprendimą“, – sako jis.

Užpildė laisvą nišą

J. Pupkevičius pažymi, jog įvairiems poreikiams pritaikytų nuomojamų patalpų mieste labai trūksta. O dirbant paaiškėjo, kad Panevėžyje jaučiamas ne tik didelių, bet ir mažesnių plotų poreikis – jie reikalingi ne vien juridiniams, bet ir fiziniams asmenims. Todėl Panevėžio pramonės parke per ateinančius metus planuojama kiek pertvarkyti turimas patalpas, jas pritaikant įvairiems poreikiams.

„Turime idėją kurti šiuolaikišką sandėliukų centrą, kur išsinuomoję patalpas žmonės galėtų laikyti ne sezono sporto reikmenis – dviračius, slides ir kitus daiktus“, – neišnaudotą nišą mato J. Pupkevičius.

Verslininkas teigia jau kurį laiką daugėjant gyventojų užklausų būtent dėl tokios paslaugos. Panašių patalpų pasiūla mieste ypač maža, o žmonės savo daiktus norėtų laikyti saugioje vietoje.

Pasak J. Pupkevičiaus, patalpų Pramonės parke nuomos kainos itin lanksčios.

Ir verslui, ir kūrybai

Pramonės parko valdytojų vizija – sukurti šiuolaikinį verslo centrą, kuriame ne tik veiktų įvairios įmonės, bet ir būtų erdvių poilsiui, konferencijų salių. Šiuo metu tiek lauke, tiek viduje jau kuriamos poilsio zonos.

Panevėžio pramonės parke ypač laukiama jaunų, kūrybingų žmonių – dizainerių, architektų, norinčių išbandyti savo jėgas ir turinčių novatoriškų pasiūlymų. J. Pupkevičius tikisi, kad atsiras norinčiųjų realizuoti savo idėjas, kurias būtų galima išplėtoti, pavyzdžiui, sukurti kurio nors kabineto ar kitos patalpos dizainą.

J. Pupkevičius neabejoja, kad pramonės parkas taps kūrybingų žmonių traukos centru. Jau dabar šie pastatai traukia menininkų akį. Čia vyksta įvairios fotosesijos, rengiamos bienalės.

Panevėžio pramonės parkas žengia koja kojon ir su šiuolaikinėmis tendencijomis.

„Prisitaikėme prie kilusio bumo ir kriptovaliutų kasėjams pasiūlėme patrauklias patalpas“, – pasakoja J. Pupkevičius, sulaukęs keleto tokių nuomininkų, sėkmingai vykdančių veiklą.

Pramonės parke patalpos naudojamos ir gamybai. Direktoriaus teigimu, pernai išsinuomoti patalpas panoro nemažai smulkių įmonių, užsiimančių įvairia veikla. Kadangi įmonės naudoja brangią techniką ir įrangą, daug dėmesio skiriama saugumui užtikrinti – tobulinama teritorijos apsauga, stengiamasi įdiegti kuo modernesnę įėjimo ir įvažiavimo kontrolę. O taikantis prie klientų poreikių sudaryti lanksčias nuomos sąlygas pasiūlant įvairius nuomos laikotarpius ir patrauklią kainą.

Komentarai

  • Jei taip jau ten gerai,kam tada reklama stumdai… aisku panevezys strategiskai galetu buti lietuvos pinigu kalikla,jei su rusija nesipestu!

  • Pilna tu tusciu patalpu o ta parka padare valdzia praplaut pinigam ir tuscias stovi tas parkas niekam nereikalingas atceit vilniui nebetelpa gamyklos o uz simta kilu tuscia ko cia nestato reikejo senai galvot kausai

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų