Organizatorių nuotr. O. Baleišytė.

Iš Portugalijos – su vienu medaliu

Iš Portugalijos – su vienu medaliu

Portugalijoje surengto Europos jaunių (iki 18-os metų) ir jaunimo (iki 23-ejų metų) dviračių treko čempionato paskutinę dieną – sekmadienį – jaunimo merginų keirino rungtyje (17 dalyvių) panevėžietė Miglė Marozaitė užėmė 11-ą vietą.

Panevėžietė B finale (dėl 7-12 vietų) finišavo penkta. Europos jaunimo čempione tapo olandė Hetty van de Wouw. M. Marozaitė pirmo etapo trečiame važiavime buvo ketvirta, o antrame paguodos važiavime finišavo pirma ir pateko į pusfinalį.

Pirmame pusfinalio važiavime Miglė užėmė ketvirtą vietą ir nepateko į pagrindinį finalą. M. Marozaitė pernai Europos jaunių ir jaunimo čempionato keirino rungtyje iškovojo bronzos medalį.

Jaunimo vaikinų keirino rungtyje (24 dalyviai) Vasilijus Lendel ir Svajūnas Jonauskas pusfinalio nepasiekė. Pirmame etape lietuviai liko treti, paguodos varžybų važiavimuose dviratininkai taip pat buvo treti.

Į pusfinalį pateko tik paguodos važiavimų nugalėtojai.

Jaunimo merginų daugiakovėje (omniume) šeštadienį Olivija Baleišytė užėmė 5-tą vietą. Pernai Europos jaunių daugiakovės vicečempione tapusi Antano Jakimavičiaus ir Solveigos Baleišytės auklėtinė surinko 102 taškus.

Čempionės titulą iškovojo praėjusių metų Senojo žemyno jaunių čempionė italė Elisa Balsamo. O. Baleišytė atkrintamosiose lenktynėse antradienį iškovojo sidabro medalį, o skrečo rungtyje trečiadienį užėmė penktą vietą.

Jaunių merginų keirino rungtyje šeštadienį Arūnė Savičiūtė ir Viktorija Šumskytė į pusfinalį (tarp 12-os geriausiųjų) nepateko. Arunė pirmo etapo antrame važiavime, o Viktorija – trečiame važiavime užėmė ketvirtas vietas, o paguodos važiavimuose lietuvės buvo trečios ir liko už pusfinalio borto.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų