Poliklinika moderniau tvarkys eiles

Poliklinika moderniau tvarkys eiles

Panevėžio poliklinikoje prie registratūros ir procedūrų kabinetų nusidriekusias eiles netrukus reguliuos laukimo talonėlius spausdinantys terminalai. Taip ši įstaiga nusprendė išspręsti įsisenėjusią problemą.

Jau įprasta, kad bankuose, privačiose įmonėse ir net kai kuriose valstybinėse įstaigose prieš vizitą pas reikalingą specialistą tenka elektroniniame terminale atsispausdinti talonėlį su numeriu. Tokiu būdu pacientų srautus jau reguliuoja ir didžiosios šalies medicinos klinikos.

Šią naujovę per vasarą žada įdiegti ir Panevėžio miesto poliklinika Nemuno gatvėje. Čia elektroniniai aparatai turėtų atsirasti registratūroje ir prie procedūrų kabinetų, kur paprastai vingiuoja ilgiausios laukiančiųjų eilės.

„Šiuo metu dar yra vykdomi viešieji pirkimai dėl elektroninės srautų reguliacijos. Bet po dviejų mėnesių planuojame savo įstaigoje pastatyti du terminalus. Juose laukimo talonėlius atsispausdinę pacientai galės ramiai sėdėti ir laukti savo eilės, kada jų numeris užsidegs prie registratūros langelio. Tikimės, kad taip nebeliks sumaišties ir visiems taps patogiau“, – „Sekundei“ sakė Panevėžio miesto poliklinikos direktorė Irena Čeilitkienė.

Kiek toks patogumas kainuos poliklinikai, dar neaišku.

Komentarai

  • eilinis pinigų plovimas

  • PROBLEMA NE PRIE REGISTRATŪROS, O PRIE ŠEIMOS IR KITŲ GYDYTOJŲ KABINETŲ, KUR KVIETIMAI VYKDOMI TIK KABINETŲ ŠEIMININKAMS SUPRANTAMA METODIKA.

Rodyti visus komentarus (2)

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų