Policijos stenduose – kruopštūs bendruomenės pareigūnės rankdarbiai

Policijos stenduose – kruopštūs bendruomenės pareigūnės rankdarbiai

Šiandien Panevėžio apskrities vyriausiajame policijos komisariate atidaryta Panevėžio apskrites vyriausiojo policijos komisariato Kupiškio rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnės Viktorijos Aelitos Budrienės rankdarbių paroda.

Itin kruopščių darbų kolekcija kaupta daugiau nei 10 metų. Viktorija Aelita iš smalsumo sykį suskaičiavo, kad vieną darbą nėrė net 40 valandų.

Pagrindiniai darbų idėjų autoriai ir užsakovai – pareigūnės vaikai. Ir todėl dauguma nertų, veltų, iš plunksmų pagamintų darbų yra animacinių filmukų herojai, mėgstamų pasakų personažai, populiarūs žaislai ir aksesuarai.

Parodos autorė teigė, kad šis laisvalaikio pomėgis padeda ne tik atitrūkti nuo kasdienių darbų, atsikratyti blogų emocijų, nuovargio, atsipalaiduoti, bet ir pralinksmina jos mažuosius. Mat jie džiaugiasi žaislais, kurie sukurti pagal jų fantaziją tokie, kurių neįmanoma įsigyti prekybos centruose, kurių neturi nė vienas klasės draugas.

Galerija

Savo darbais Viktorija Aelita Budrienė džiugina bičiulius ir kolegas. Jie neretai dovanų gauna išskirtinius rankų darbo papuošalus, šalikus, kepures…

Kolegę iš Kupiškio parodos atidarymo proga sveikino Panevėžio apskrities policijos komisariato viršininkas Egidijus Lapinskas. Jis džiaugėsi, kad, dirbdami tikrai atsakingą ir daug pastangų reikalaujantį darbą, pareigūnai atranda laiko ir ramybei, grožiui pastebėti, jį kurti ir pasidalyti su kitais. Linkėjo puikių kūrybinių idėjų ir vylėsi, kad šie gražūs, smulkūs, kantrybės, reikalaujantys kūriniai įkvėps kitus policijos darbuotojus ir lankytojus.

Kupiškio bendruomenės pareigūnei komplimentų negailėjo į parodą susirinkusieji. Jie vertindami kruopštų darbą apžiūrinėjo miniatiūrinius, vos pirštais apčiuopiamus darbelius, grožėjosi nertais visiems gerai žinomais animacijų herojais, žavėjosi išskirtiniais dirbiniais iš plunksnų, o daugiausia smalsuolių akį traukė nerti gyvūnai – metų simboliai, papuošti policijos pareigūno atributais.

Jūsų komentaras

Daugiau leidinio naujienų